Jump menu

Main content |  back to top

Tlačové správy 2012

Nová Čerpacia Stanica Shell V Ružomberku

Ružomberok, 20. decembra 2012 – Spoločnosť SHELL Slovakia s.r.o. oficiálne otvára svoju 74. čerpaciu stanicu na Slovensku a zároveň druhú v Ružomberku. Nachádza sa na Bystrickej ceste 55, dôležitom dopravnom koridore smerom na Donovaly. Pri tejto príležitosti ponúkne v piatok 21. decembra 2012 jedinečnú zľavu. Ak natankujete akékoľvek palivo značky Shell, ušetríte až 10 centov na liter paliva.
NOVÁ ČERPACIA STANICA SHELL V RUŽOMBERKU

Sme radi, že v Ružomberku otvárame už svoju druhú čerpaciu stanicu, ktorá sa nachádza na jednom z hlavných mestských ťahov. Verím, že obľubu si získa nie len u domácich, ale kvalitné palivá a služby  prilákajú lyžiarov, turistov a obyvateľov širšieho regiónu,“ vraví Igor Janok, riaditeľ prevádzky čerpacích staníc Shell na Slovensku a Českej republike. 

Nová ružomberská stanica bola otvorená v skúšobnej prevádzke od 1. novembra 2012. Stanica disponuje troma stojanmi s celým produktovým radom výkonných palív Shell V-Power Nitro+ a úspornými palivami Shell FuelSave. Plynulý prevádzkový chod kamiónov zabezpečuje samostatný stojan s prietokovou rýchlosťou až 130 litrov za minútu.

Celková kapacita nádrží je vyše 100 000 litrov paliva. Zákazníci môžu využívať 24-hodinový servis a štandardné doplnkové služby, ako napríklad kompresor pre napúšťanie pneumatík či vysávač. V predajni okrem bežného sortimentu možno kúpiť kávu aj občerstvenie z radu deli2go.

Stanica v Ružomberku ponúkne v piatok 21. decembra 2012 výnimočnú akciu. Celý deň môžu motoristi tankovať všetky druhy paliva o 10 centov lacnejšie a hrať o atraktívne darčeky. 

Shell Slovakia

Spoločnosť Shell Slovakia s.r.o. reprezentuje v Slovenskej republike záujmy materskej spoločnosti Royal Dutch Shell plc. Prevádzkuje rozsiahlu sieť čerpacích staníc po celom území Slovenska, ponúka medzinárodné palivové karty euroShell a predáva motorové oleje a mazivá Shell. Divízia Shell Aviation dodáva letecké palivo pre medzinárodné letisko v Bratislave a prostredníctvom divízie Shell Energy Europe zabezpečuje dodávky zemného plynu širokému spektru zákazníkov z oblasti priemyslu a služieb. Viac informácii ponúka www.shell.sk.

Royal Dutch Shell plc

Spoločnosť Royal Dutch Shell plc je registrovaná v Anglicku a vo Walese. Centrálu má v Haagu a jej akcie sú kótované na burzách v Londýne, Amsterdame a New Yorku. Spoločnosť Shell pôsobí vo vyše 90 krajinách sveta v oblasti prieskumu a ťažby ropy a zemného plynu, výroby a marketingu kvapalného zemného plynu a skvapalňovania zemného plynu. Ďalej pôsobí vo výrobe, marketingu a preprave ropných produktov a chemikálií a v projektoch, ktoré sa zaoberajú obnoviteľnými zdrojmi energie. Viac informácii nájdete na www.shell.com