Jump menu

Main content |  back to top

Tlačové správy 2012

Verní Zákazníci Spoločnosti Shell Môžu Tankovať Lacnejšie

V Bratislave, 9. januára 2012 – Byť členom vernostného programu Shell CLUBSMART sa teraz naozaj oplatí. Spoločnosť Shell Slovakia, s.r.o. umožňuje svojim verným zákazníkom v rámci obľúbenej kampane opäť ušetriť pri tankovaní. Výmenou za 12 nazbieraných bodov získajú zľavu 10 centov z ceny 1 litra ľubovoľného paliva Shell.

Od 9. januára do 4. marca 2012 prebieha na čerpacích staniciach Shell obľúbená zľavová akcia, na ktorú už niektorí motoristi netrpezlivo čakajú. Pokiaľ si členovia vernostného programu Shell CLUBSMART v tomto období zakúpia prémiové alebo bežné palivo, môžu získať priamu zľavu, a to 10 centov na každom natankovanom litri výmenou za 12 nazbieraných Shell CLUBSMART bodov.


„Kampaň opakujeme pravidelne už niekoľko rokov a naši verní zákazníci na ňu reagujú vždy veľmi pozitívne. Veríme, že možnosť vymeniť zľavu na palivo za nazbierané body opäť využijú a vyskúšajú tak napríklad kvalitu našich prémiových palív Shell V-Power za výhodnejšiu cenu,“ povedala Laura Frankendorferová, marketingová manažérka vernostného programu Shell CLUBSMART.


Zľavu nie je možné uplatniť pri platbe kartami euroShell Card, Shell Card, DKV, OMV a CCS.


Viac informácií o kampani i vernostnom programe Shell CLUBSMART nájdete na internetovej stránke www.shellsmart.com alebo na čerpacích staniciach Shell na Slovensku.