Jump menu

Main content |  back to top

Najnovšie tlačové informácie

Nová čerpacia stanica Shell v Handlovej

V Handlovej otvorila spoločnosť SHELL Slovakia s.r.o. aktuálne svoju 81. čerpaciu stanicu na Slovensku.
Cars at a Shell station in Slovakia

Nová čerpacia stanica Shell v Handlovej

Návštevníci čerpacej stanice si v pondelok 1. decembra 2014 počas špeciálneho zákazníckeho dňa mohli natankovať všetky druhy palív so zľavou 6 centov na liter a odniesť si so sebou darček – rôzne druhy nápojov či model auta Ferrari.

Sme radi, že v prievidzskom okrese otvárame už druhú čerpaciu stanicu. Motoristi z Hornej Nitry tak budú mať viac príležitostí využívať kvalitné služby.

Petr Šindler, manažér komunikácie spoločnosti Shell.

Čerpacia stanica v Handlovej je vybavená 2 výdajnými stojanmi. V ponuke sú výkonné palivá Shell V-Power Nitro+, Shell V-Power Nitro+ Racing a Shell V-Power Nitro+ Diesel, rovnako ako úsporné palivá Shell FuelSave Diesel a Shell FuelSave Natural 95. Plynulú obsluhu kamiónov zabezpečuje rýchlovýdajný stojan s prietokom paliva až 130 litrov za minútu. Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti a ochrany životného prostredia sú všetky palivové nádrže dvojplášťové.

Zákazníci môžu využívať 24-hodinový servis a štandardné doplnkové služby, ako kompresor pre hustenie pneumatík či vysávač. Čerpacia stanica ponúka aj služby autoumyvárne. Zákazníci tiež môžu využívať dve hodiny denne bezplatný prístup na internet prostredníctvom WiFi zóny.

Nástroje strany

place Holder