Jump menu

Main content |  back to top

Najnovšie tlačové informácie

Shell otvoril novú čerpaciu stanicu v Nitre

Spoločnosť SHELL Slovakia s.r.o. oficiálne otvára svoju 81. čerpaciu stanicu na Slovensku. Nachádza sa v Nitre na Novozámockej ulici, na ceste z Nových Zámkov do centra mesta. Súčasťou slávnostného otvorenia stanice bol program pre milovníkov áut, ktorí mohli využiť špeciálny servis pre svoje autá. Niekoľko šťastlivcov dokonca zažilo jazdu na športovom Ferrari.
service station in Nitra

Obyvatelia Nitry a okolia mali v piatok možnosť zažiť netradičný zákaznícky deň na novej čerpacej stanici Shell. Počas celého dňa tankovali návštevníci palivá so zľavou. Okrem nej na nich čakalo množstvo darčekov, špeciálna starostlivosť o autá a, dokonca, športové auto Ferrari Modena F1.

„Na našich čerpacích staniciach sa snažíme prinášať tie najlepšie služby – rovnako pre zákazníkov, ako aj pre ich autá. S touto myšlienkou sme pripravili otvorenie novej čerpacej stanice v Nitre. Zároveň sme chceli pripomenúť blížiaci sa začiatok novej sezóny formule 1, v ktorej budú štartovať monoposty Ferrari s inovatívnymi palivami Shell V- Power,“ vysvetľuje Petr Šindler, manažér komunikácie spoločnosti Shell.

Čerpacia stanica v Nitre je vybavená 6 výdajnými stojanmi. V ponuke sú výkonné palivá Shell V-Power Nitro+, Shell V-Power Nitro+ Racing a Shell V-Power Nitro+ Diesel, rovnako ako úsporné palivá Shell FuelSave Diesel a Shell FuelSave Natural 95. Plynulý prevádzkový chod kamiónov zabezpečuje rýchlovýdajný stojan s prietokom paliva až 130 litrov za minútu. Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti a ochrany životného prostredia sú všetky palivové nádrže dvojplášťové. Celková kapacita nádrží je 112 000 litrov.

service station in Nitra

Zákazníci môžu využívať 24-hodinový servis a štandardné doplnkové služby, ako kompresor pre hustenie pneumatík a vysávač. V predajni okrem bežného sortimentu možno kúpiť kávu a občerstvenie z radu deli2go. Na cestách sa tak môžu vodiči posilniť chutnými bagetami a sendvičmi. Na čerpacej stanici je taktiež zriadená WiFi zóna. Pre všetkých zákazníkov zdarma k dispozícii na 2 hodiny denne.

Pri návšteve čerpacej stanice sa vodiči môžu zaregistrovať do vernostného programu Shell ClubSmart, ktorý má spomedzi programov čerpacích staníc na Slovensku najdlhšiu tradíciu. K dispozícií je aj atraktívny GoSmart magazín s informáciami o vernostnom programe, aktuálnou ponukou produktov a služieb Shell ClubSmart, zaujímavými článkami a rozhovormi.

Nástroje strany