Jump menu

Main content |  back to top

Najnovšie tlačové informácie

Nová najvyššie položená Shell čerpacia stanica na Slovensku

Spoločnosť SHELL Slovakia s.r.o. oficiálne otvorila svoju tretiu čerpaciu stanicu na slovenskom diaľničnom úseku.
Shell fuel service station

Nachádza sa na diaľnici D1 v smere z Ružomberka do Popradu. Okrem tradičných služieb čerpacej stanice ponúka aj nádherný výhľad na Vysoké a Nízke Tatry. S nadmorskou výškou 902 m.n.m je najvyššie položená čerpacia stanica Shell na Slovensku.

Slovenskí motoristi majú pod Tatrami novú možnosť tankovať. Sieť čerpacích staníc Shell otvorila aktuálne 81. čerpaciu stanicu na Slovensku a zároveň svoju tretiu na diaľničnom úseku. Na diaľnici D1 v smere z Ružomberka do Popradu čaká vodičov najvyššie položená čerpacia stanica Shell s majestátnym výhľadom na tatranské štíty.

Čerpacia stanica je vybavená 6 výdajnými stojanmi. V ponuke sú výkonné palivá Shell V-Power Nitro+, Shell V-Power Nitro+ Racing a Shell V-Power Nitro+ Diesel, rovnako ako úsporné palivá Shell FuelSave a Shell FuelSave Diesel. Plynulý prevádzkový chod kamiónov zabezpečujú dva rýchlovýdajné stojany s prietokom paliva až 130 litrov za minútu a výdajným miestom pre aditívum AdBlue. Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti a ochrany životného prostredia sú všetky palivové nádrže dvojplášťové. Celková kapacita nádrží je 170 000 litrov.

Zákazníci môžu využívať 24-hodinový servis a štandardné doplnkové služby vrátane kompresora pre hustenie pneumatík. Okrem bežného sortimentu v predajni sa zákazníci môžu občerstviť aj kávou a chutnými bagetami a sendvičmi z radu deli2go. Okrem verejných toaliet nájdu zákazníci na čerpacej stanici aj prebaľovaní pult či sprchu. Návštevníci s malým deťmi ocenia aj detský kútik, ktorý je súčasťou čerpacej stanice.

Nástroje strany