Jump menu

Main content |  back to top

Najnovšie tlačové informácie

Shell štartuje letnú kampaň: každé tankovanie vyhráva!

Shell odmeňuje počas leta každého zákazníka. Do 28. septembra stačí načerpať aspoň 30 l paliva a automaticky získate hraciu kartu súťaže „Shell Víťaz“.

V hre sú okamžité zľavy alebo prostredníctvom unikátneho kódu môžete získať niektorú z hlavných cien, vrátane automobilu Renault Clio.

Spoločnosť Shell Slovakia v súťaži, ktorá potrvá až do 28. septembra 2014, ponúka tisíce zliav a odmien. Okrem kvalitných pohonných hmôt Shell si tak motorista z čerpacej stanice vždy odnesie aj zaujímavú zľavu u rozličných partnerov alebo šancu vyhrať niektorú z hlavných cien.

K okamžitým výhram patria: zvýhodnený nákup v reštauráciách McDonald’s, zľava na výrobky značky Tescoma či športový sortiment siete Sportisimo. Priamo na čerpacej stanici Shell môže zákazník získať aj výraznú zľavu na sezónny sortiment ako sú odstraňovače hmyzu, čističe interiéru alebo energetické nápoje.

Ak zákazník zaregistruje unikátny kód z hracej karty na www.shell.sk alebo prostredníctvom SMS, hrá každý týždeň a každý mesiac o hlavné ceny: kávovary Philips Saeco POEMIA, smartfóny Nokia Lumia, pobyty v hotelovej sieti Hilton, monitor aktivity Garmin vívofit alebo nový Renault Clio* . SMS správu je potrebné poslať v tvare SH (medzera) KÓD na telefónne číslo 7605.

Členovia vernostného programu Shell CLUBSMART majú pri online registrácii dvojnásobnú šancu vyhrať. Okrem toho získajú navyše 100 Shell CLUBSMART bodov.

Nástroje strany