Jump menu

Main content |  back to top

Najnovšie tlačové informácie

Nová čerpacia stanica SHELL pri Považskej Bystrici

Spoločnosť SHELL Slovakia s.r.o. oficiálne otvorila svoju štvrtú čerpaciu stanicu na slovenskom diaľničnom úseku.
Opening ceremony

Čerpacia stanica sa nachádza na diaľnici D1 v smere zo Žiliny do Bratislavy. V pondelok 29. februára 2016 ju oficiálne otvorili zástupcovia spoločnosti SHELL Slovakia, Národnej diaľničnej spoločnosti,  mesta Považská Bystrica a zástupca realizátora stavby.

Car parked in gas station

Čerpacia stanica je vybavená 6 výdajnými stojanmi. V ponuke sú výkonné palivá Shell V-Power Nitro+, Shell V-Power Nitro+ Racing a Shell V-Power Nitro+ Diesel, rovnako ako bežné palivá Shell FuelSave a Shell FuelSave Diesel. Plynulý prevádzkový chod kamiónov zabezpečujú tri rýchlovýdajné stojany s prietokom paliva až 130 litrov za minútu a výdajným miestom pre aditívum AdBlue. Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti a ochrany životného prostredia sú všetky palivové nádrže dvojplášťové. Celková kapacita nádrží je 170 000 litrov.

Zákazníkom cestujúcich s malými deťmi poteší detský kútik v predajni či oplotené detské ihrisko pri odpočívadle. Zákazníci tiež môžu využívať 24-hodinový servis a štandardné doplnkové služby vrátane kompresora pre hustenie pneumatík. Okrem bežného sortimentu v predajni sa zákazníci môžu občerstviť aj kávou, chutnými bagetami a sendvičmi z radu deli2go.

Nástroje strany