Vážený zákazník,

chceli by sme Vás informovať, že pred pár dňami sme po rozsiahlej rekonštrukcii oficiálne otvorili najväčšiu čerpaciu stanicu na svete! Naším hlavným cieľom bolo spríjemniť pobyt na stanici všetkým vodičom tak, aby sa u nás cítili ešte lepšie a pohodlnejšie a odchádzali spokojní.

Čerpacia stanica Shell Berchem disponuje až 24 stojanmi pre Diesel a 24 stojanmi pre AdBlue pre nákladné vozidlá (27 pre osobné vozidlá). Je situovaná na diaľnici E25/A3 smerom na Luxembursko a Belgicko. Práve jej výhodná poloha je kľúčom k tomu, že stanica môže slúžiť vodičom z celej Európy!

Novinky

Čerpacia stanica odteraz ponúka širší vjazd a inovatívny super-rýchly čerpací systém , ktorý zákazníkom pomáha zredukovať čas strávený tankovaním. Tento jedinečný tankovací systém (vodiči môžu naraz tankovať do všetkých nádrží) umožňuje tankovať takmer dvakrát tak rýchlo! Skvelá služba, ktorá ušetrí cenný čas našich vodičov!

Navyše, na stanici pribudli pri každom čerpadle nové interaktívne dotykové obrazovky dostupné v 13 jazykoch! Získate tu informácie o aktuálnych zľavách, ale aj o počasí či dopravnej situácii v okolí.

Vaša bezpečnosť je pre nás prvoradá

Pre zaistenie ešte väčšej bezpečnosti sme nainštalovali nový bezpečnostný systém. Spolu s naším partnerom Big Brother Vám na čerpacej stanici vieme zabezpečiť prvotriedny monitorovací systém. V priestoroch stanice sa totiž pri každom čerpacom stojane a aj pri pokladniach nachádzajú kamery s vysokým rozlíšením.

Tešíme sa na Vašu návštevu na ČS Shell Berchem!

Váš tím euroShell Card

Ponuky pre vodičov šité na mieru

Stanica Vás privíta vo vynovenej budove s prestížnymi značkami ako sú Starbucks,  McDonald’s a deli2go.

Pre ešte príjemnejší pobyt na našej čerpacej stanici ponúka Shell vodičom nákladných vozidiel, ktorí natankujú viac než 500 litrov, zadarmo kávu, voľný vstup do luxusne zariadených toaliet a spŕch, ako aj zľavu až do výšky 50% na menu deli2go alebo Big Mac Menu v McDonald’s len za € 4.95!

Pozrite si video z novej ČS Berchem