V tejto sekcii

Úspory, ktoré môžete vidieť

Keď začnete používať palivovú kartu Shell, rozdiel si všimnete veľmi skoro. Pomáha Vám riadiť náklady a znižovať administratívu.

Ochrana pred podvodmi

Robíme všetko preto, aby bolo Vaše podnikanie bezpečné. Pozrite sa, ako Vám môže palivová karta Shell pomôcť sledovať výdavky Vášho vozového parku, a ako Vám môže náš vyškolený personál pomôcť predchádzať podvodom. 

Kvalitné palivá Shell

Či už je to Shell V-Power alebo Shell FuelSave, naše kvalitné pohonné hmoty Vám pomôžu dostať z vozového parku to najlepšie. 

Široká sieť

Nikdy nie ste ďaleko od niektorej z našich čerpacích staníc. Použite vyhľadávanie čerpacích staníc alebo si stiahnite našu aplikáciu a najbližšiu stanicu Shell nájdite pomocou nej.

Shell Card Online

Aplikácia Shell Card Online Vám umožní znížiť administratívnu záťaž. Navyše môžete sledovať každú a získať tak z Vášho vozového parku ten najlepší výkon.

Služby na ceste

Bezpečnosť je kľúčovou vlastnosťou palivovej karty Shell. Práve preto máte k dispozícii jednoduchú kontrolu jej používania, upozornenia a špecializované tímy proti podvodom. Okrem pohodlného používania palivovej karty tak budete mať aj pokojnú myseľ.

Shell Berchem

Vitajte v Shell Berchem, najväčšej čerpacej stanici na svete. Naším cieľom je pohodlie vodičov.