Shell ponúka vodičom nákladných vozidiel, ktorí natankujú viac ako 500 l, kávu zadarmo, bezplatný vstup na luxusné toalety a sprchy v našom komfortnom zariadení „2theLoo“, ako aj 50 % zľavu na menu pre vodičov nákladných vozidiel v Deli2Go alebo Big Mac Menu v McDonald’s len za 4,95 €! Alebo si môžete dať kávu v Starbucks.

Prevádzka Shell Berchem má 24 čerpadiel na naftu a 24 čerpadiel na AdBlue pre nákladné vozidlá (27 pre osobné vozidlá) a nachádza sa na ceste E25/A3 do Luxemburska a Belgicka, teda na kľúčovom mieste v Európe!

Mimoriadne rýchly systém tankovania

Vodičom nákladných vozidiel ponúkame inovatívny, mimoriadne rýchly systém tankovania, ktorý umožňuje našim zákazníkom skrátiť čas tankovania a zvýšiť svoju efektivitu. Tento jedinečný systém tankovania (vodiči len raz potiahnu svoju kartu a môžu tankovať do všetkých nádrží súčasne) umožňuje vodičom nákladných vozidiel zdvojnásobiť rýchlosť tankovania! Táto úžasná služba šetrí vzácny čas Vašich vodičov!

Okrem toho bol na každom čerpadle pre nákladné vozidlá nainštalovaný nový interaktívny mnohojazyčný systém obrazoviek, ktorý umožňuje priamu komunikáciu s Vašimi vodičmi, keďže existuje v 13 rozličných jazykoch! Poskytujeme informácie o propagačných akciách a aj iné cenné informácie, napríklad aktuálne informácie o počasí a dopravné správy.

Bezpečnostné služby

Taktiež je nainštalovaný vylepšený bezpečnostný systém za účelom zaručenia väčšej bezpečnosti spoľahlivosti prevádzky.

Viac o palivovej karte Shell

Ochrana pred podvodmi

Robíme všetko preto, aby bolo Vaše podnikanie bezpečné. Pozrite sa, ako Vám môže palivová karta Shell pomôcť sledovať výdavky Vášho vozového parku, a ako Vám môže náš vyškolený personál pomôcť predchádzať podvodom. 

Kvalitné palivá Shell

Či už je to Shell V-Power alebo Shell FuelSave, naše kvalitné pohonné hmoty Vám pomôžu dostať z vozového parku to najlepšie.