Prehľadnosť a kontrola nad nákladmi na vozový park

S nástrojom Shell Card Online máte možnosť nastaviť si správy a sledovať všetko od spotreby paliva vozového parku až po transakcie a výnimky, a dokonca môžete všetko dostávať v pravidelných intervaloch do svojej e-mailovej schránky.

Bezpečná on-line fakturácia

Dostávajte, uchovávajte a zdieľajte faktúry elektronicky. Vyhľadávanie pomocou Shell Card Online znamená vyhnúť sa plytvaniu času prehrabávaním sa papierovým archívom, keď hľadáte jednu konkrétnu faktúru – a je to aj oveľa bezpečnejšie.

Celková správa kariet

Shell Card Online Vám umožňuje spracovať karty ľahko a rýchlo. Objednávajte si a rušte karty, pridávajte nových používateľov, spravujte svoje skupiny kariet, meňte údaje na kartách a mnoho ďalšieho.

Viac o palivovej karte Shell

Úspory, ktoré môžete vidieť

Keď začnete používať palivovú kartu Shell, rozdiel si všimnete veľmi skoro. Pomáha Vám riadiť náklady a znižovať administratívu.

Ochrana pred podvodmi

Robíme všetko preto, aby bolo Vaše podnikanie bezpečné. Pozrite sa, ako Vám môže palivová karta Shell pomôcť sledovať výdavky Vášho vozového parku, a ako Vám môže náš vyškolený personál pomôcť predchádzať podvodom.