Aplikácia Shell Card Online Vám ponúka celý rad skvelých funkcií, ktoré Vám pomôžu spravovať palivové karty firmy. Ľahko sa používa, a pretože je on-line, môžete do nej vstupovať kedykoľvek potrebujete – 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Neexistujú žiadne skryté poplatky, aplikácia stojí len 1 GBP na kartu mesačne.

Zvýšená bezpečnosť a predchádzanie podvodom

S radom inteligentných e-mailových upozornení v aplikácii Shell Card Online dostanete informáciu, akonáhle zistíme akúkoľvek neobvyklú aktivitu s palivovou kartou. Môžete si nastaviť upozornenia, ktoré sa odošlú pri prekročení limitu na nákup, alebo ak je karta použitá v zlom čase alebo na zlom mieste.

Prehľadnosť a kontrola nad nákladmi na vozový park

S nástrojom Shell Card Online máte možnosť nastaviť si správy a sledovať všetko od spotreby paliva vozového parku až po transakcie a výnimky, a dokonca môžete všetko dostávať v pravidelných intervaloch do svojej e-mailovej schránky.

Bezpečná fakturácia on-line

Dostávajte, uchovávajte a zdieľajte faktúry elektronicky. Vyhľadávanie pomocou Shell Card Online znamená vyhnúť sa plytvaniu času prehrabávaním sa papierovým archívom, keď hľadáte jednu konkrétnu faktúru – a je to aj oveľa bezpečnejšie.

Celková správa kariet

Shell Card Online Vám umožňuje spracovať karty ľahko a rýchlo. Objednávajte si a rušte karty, pridávajte nových používateľov, spravujte svoje skupiny kariet, meňte údaje na kartách a mnoho ďalšieho.

Viac o palivovej karte Shell

Úspory, ktoré môžete vidieť

Keď začnete používať palivovú kartu Shell, rozdiel si všimnete veľmi skoro. Pomáha Vám riadiť náklady a znižovať administratívu.