Aby Vaša firma napredovala, je dôležité udržať vozový park v pohybe. Preto zabezpečujeme pre používateľov našej palivovej karty prístup k spoľahlivým a účinným asistenčným službám v prípade poruchy vozidla v celej Európe, aby sa Vaši vodiči čo najskôr mohli vrátiť na cestu. Asistenčné služby v prípade poruchy vozidla sú k dispozícii 24 hodín, 7 dní v týždni pre vozidlá nad 3,5 tony.

Ak chcete získať pomoc, stačí zavolať na 08705 746722 a náš partner pre prípad poruchy vozidla zabezpečí potrebnú pomoc, kdekoľvek v Európe ju budete potrebovať. S asistenčnými službami k dispozícii vo všetkých európskych jazykoch budú Vaši vodiči schopní vysvetliť svoj problém pohodlne a získať pomoc, ktorú potrebujú v najbližšej vhodnej dielni.

S pomocou palivovej karty Shell získate prístup k službám v takmer 40 krajinách Európy:

Rakúsko Bielorusko Belgicko Bulharsko
Chorvátsko Bosna a Hercegovina Kosovo Macedónsko
Srbsko Čierna hora Česká republika Dánsko
Estónsko Fínsko Francúzsko Nemecko
Grécko Maďarsko Írsko Taliansko
Lotyšsko Litva Luxemburg Malta
Moldavsko Holandsko Nórsko Poľsko
Portugalsko Rumunsko Rusko Slovensko
Slovinsko Španielsko Švédsko Švajčiarsko
Turecko Ukrajina Spojené kráľovstvo

Viac o službách na ceste

Ochranné prvky

Bezpečnosť je kľúčovou vlastnosťou palivovej karty Shell. Práve preto máme k dispozícii jednoduchú kontrolu jej používania, upozornenia a špecializované tímy proti podvodom. Okrem pohodlného používania palivovej karty tak budete mať aj pokojnú myseľ.

Mýta a cestné poplatky

Nemusíte si robiť starosti s hotovosťou, pretože mýta a cestné poplatky môžete platiť palivovou kartou Shell. Všetko sa potom pridá do jednej faktúry. Život je tak pre všetkých jednoduchší.