Dane tvoria podstatnú časť ceny pohonných hmôt. Shell Vám dokáže pomôcť rýchlo a ľahko požiadať o vrátenie DPH a spotrebnej dane z Vašich nákupov na palivovú kartu po celej Európe. S FDE, jednou z popredných agentúr na vrátenie DPH v Európe, zákazníci s palivovou kartou Shell môžu dostať späť DPH už za 14 dní od dátumu vystavenia faktúry, zlepšiť svoj peňažný tok a plánovanie zdrojov.

Celoeurópske pokrytie

Vrátenie DPH v 24 európskych krajinách.

Zvýšená likvidita

Naše efektívne služby vrátenia DPH znamenajú, že na vrátenie DPH nemusíte čakať niekoľko mesiacov, čo Vám umožní spravovať a plánovať Váš peňažný tok lepšie. S našou jasnou a priehľadnou službou viete presne, koľko DPH môžete získať späť, a kedy ju dostanete.

Bez problémov

Ako súčasť našej služby žiadania o vrátenie DPH a spotrebnej dane, FDE obdrží faktúry priamo od spoločnosti Shell, pričom všetky časovo náročné a zložité administratívne práce sú automaticky vykonané za Vás. Zabezpečujeme aj všetku komunikáciu s príslušnými orgánmi – čo znamená, že sa nikdy nebudete musieť obávať problémov s jazykovou bariérou.

Spoľahlivé rady

Naši odborníci sú pripravení zodpovedať otázky a pomôcť Vám porozumieť, kde môžete získať späť DPH, a pri akých produktoch máte nárok na vrátenie peňazí.

Vyberte si preferovaný spôsob refundácie z našich štyroch dostupných služieb:

Vrátenie DPH pri čistej fakturácii

Ide o najrýchlejší spôsob. DPH bude pripísaná na Váš účet 2 týždne od dátumu vystavenia faktúry. Táto služba je ponúkaná na faktúrach euroShell a je k dispozícii v takmer 20 európskych krajinách.

Normálne vrátenie DPH

Pri tejto metóde je platba vrátenia DPH spracovaná vtedy, keď daňové orgány prevedú DPH, ktorá Vám prináleží. Táto služba je potrebná pre tie krajiny, kde nie je čistá fakturácia povolená, alebo pre Vašu firmu nie je možná.

Mesačné vrátenie DPH

Táto služba je k dispozícii pre zákazníkov, ktorí sa registrujú na čistú fakturáciu. Poskytuje doplnkové riešenie pre všetky faktúry iné ako euroShell Card, s vrátenou DPH pripísanou na Váš účet každý mesiac.

Ušetrite peniaze na motorovú naftu vďaka oslobodeniu od spotrebnej dane

Spolu s vrátením DPH Vám spoločnosť Shell môže pomôcť získať späť aj časť spotrebnej dane z nákupu motorovej nafty. Táto služba je k dispozícii pre Belgicko, Francúzsko, Maďarsko, Taliansko, Slovinsko a Španielsko.

Pre ďalšie informácie o tom, ako sa zaregistrovať na vrátenie dane,nás kontaktujte.

Viac o službách na ceste

Ochranné prvky

Bezpečnosť je kľúčovou vlastnosťou palivovej karty Shell. Práve preto máme k dispozícii jednoduchú kontrolu jej používania, upozornenia a špecializované tímy proti podvodom. Okrem pohodlného používania palivovej karty tak budete mať aj pokojnú myseľ.

Mýta a cestné poplatky

Nemusíte si robiť starosti s hotovosťou, pretože mýta a cestné poplatky môžete platiť palivovou kartou Shell. Všetko sa potom pridá do jednej faktúry. Život je tak pre všetkých jednoduchší.