Či už Vaša firma prepravuje cestujúcich z mesta do mesta, zabezpečuje prepravu tovaru z krajiny do krajiny, alebo spravuje vozový park obsluhujúci miestnu komunitu, určite viete, že poplatkov na ceste je oveľa viac než len za palivo.

Cestné poplatky sú zavedené v takmer každej európskej krajine, často so širokou škálou platobných metód. S palivovou kartou Shell sa Vaši vodiči nebudú musieť starať o hotovosť na zaplatenie mýta – poplatky budú jednoducho pridané do jedinej faktúry pre celý vozový park, čo Vám pomôže jednoducho a efektívne riadiť náklady.

Vyberte si kartu euroShell Card za svojho partnera pre platby cestných poplatkov a mýta, a získate širokú škálu výhod:

  • Všetky Vaše náklady na mýta a cestné poplatky sú zahrnuté v pravidelnej faktúre euroShell, spolu s nákladmi na pohonné hmoty;
  • Platby súvisiace s mýtom v Európe vykonajte jedinou úhradou na základe jediného overenia úverovej bonity;
  • Prispôsobiteľné správy, ktoré Vám pomôžu analyzovať a optimalizovať výdavky.
  • Dodatočné vrátenie DPH, v prípadoch, keď to je aktuálne (zistite viac o vrátení DPH).
  • Ponúkame zľavy pre najaktívnejších zákazníkov, ktorí spĺňajú podmienky – skontrolujte si podmienky stanovené prevádzkovateľmi mýtneho systému a využite úspory, na ktoré máte nárok.
  • Vieme Vám poradiť typ platby, ktorý je najúspornejší pre Vami využívané trasy.
  • V prípade, ak si to vyžadujú prevádzkovatelia mýtneho systému, poradíme Vám, ako sa registrovať.
  • Na našich stránkach nájdete odkazy na internetové stránky všetkých partnerov, prevádzkovateľov mýtneho systému, ktorí akceptujú kartu euroShell Card. Môžete si skontrolovať aktuálne tarify a akékoľvek ďalšie zmeny.
  • S kartou euroShell Card máte prístup ku všetkým novinkám – tie prinášame každý rok, pretože naša ponuka sa rýchlo rozširuje do čoraz väčšieho počtu krajín, ktoré zavádzajú nové cestné poplatky. 

Viac službách na ceste

Ochranné prvky

Bezpečnosť je kľúčovou vlastnosťou palivovej karty Shell. Práve preto máme k dispozícii jednoduchú kontrolu jej používania, upozornenia a špecializované tímy proti podvodom. Okrem pohodlného používania palivovej karty tak budete mať aj pokojnú myseľ.

Tunely a mosty

Zostaňte v pohybe s palivovou kartou Shell. Zaplaťte za mýta v tuneloch a mostoch vo všetkých hlavných európskych krajinách.