Vieme, že podvody predstavujú vážnu hrozbu pre Vaše podnikanie, a práve preto sú prvotriedne bezpečnostné funkcie štandardnou výbavou každej palivovej karty Shell. Naše špecializované tímy na detekciu podvodov pomáhajú identifikovať podozrivé aktivity v priebehu niekoľkých sekúnd – to znamená, že palivové karty Shell môžete používať s pokojnou mysľou. 

V roku 2011 naše špecializované tímy na odhaľovanie podvodov zachránili našim zákazníkom 4 milióny USD vďaka aktívnemu predchádzaniu podvodom – podozrivému správaniu vždy venujeme pozornosť. 

S aplikáciou Shell Card Online máte presnú kontrolu nad tým, ako a kde môžu byť použité Vaše karty, a podvodné použitie môžete zastaviť skôr než nastane. 

Každá transakcia kartou je sledovaná, čo Vám dáva jasný a transparentný prehľad o tom, čo sa presne deje. 

Nový systém spoločnosti Shell Real Time Detection (RTD) kontroluje až 160 miliónov transakcií za rok, a upozorní Vás, akonáhle nastane podozrivá aktivita, čím predídete ďalším škodám pre Váš podnik. 

Po nahlásení zneužitia spoločnosť Shell okamžite prijíma zodpovednosť.   

Individuálny PIN 

Každá palivová karta Shell je chránená individuálnym PIN-om, ktorý predstavuje ďalšiu vrstvu zabezpečenia. Každá karta môže mať tiež vyrazené individuálne číslo vozidla alebo meno vodiča, čo pomáha k tomu, aby vodiči s kartami zaobchádzali starostlivo.   

Skutočná kontrola nad Vašimi kartami   

Prispôsobte si každú kartu na použitie na národnej alebo medzinárodnej úrovni. 

Vyberte si produkty, na ktoré môže byť každá karta použitá, vrátane uvedenia konkrétnych pohonných hmôt, palív, mazív, umožnenia umývania auto, platieb mýtneho a ďalšie. 

Objednajte si nové karty alebo zrušte existujúce v priebehu niekoľkých minút, čím ľahšie predídete použitiu stratenej alebo ukradnutej karty  

Okamžité prenesenie zodpovednosti   

Akonáhle obdržíme Vaše písomné potvrdenie o zrušení, spoločnosť Shell preberá zodpovednosť za všetky následné transakcie.   

Špecializované tímy proti podvodom  

Naše špecializované tímy proti podvodom s kartami dávajú pozor na neštandardné správanie, a budú Vás kontaktovať hneď, keď sa budú nazdávať, že mohol vzniknúť problém.  

Pokrytie kamerovým systémom   

Kamerový systém je v plnej prevádzke na mnohých čerpacích staniciach Shell, predstavuje dôležitý odstrašujúci prostriedok proti podvodom a poskytuje neoceniteľnú pomoc pri identifikácii páchateľov. 

Viac o službách na ceste

Mýta a cestné poplatky

Nemusíte si robiť starosti s hotovosťou, pretože mýta a cestné poplatky môžete platiť palivovou kartou Shell. Všetko sa potom pridá do jednej faktúry. Život je tak pre všetkých jednoduchší.

Tunely a mosty

Zostaňte v pohybe s palivovou kartou Shell. Zaplaťte za mýta v tuneloch a mostoch vo všetkých hlavných európskych krajinách.