Vaša karta euroShell nie je určená len na cestnú prepravu – kartou euroShell si môžete spoľahlivo rezervovať a zaplatiť za cestu po celej Európe. S prístupom k širokej škále európskych trás trajektov a službám ROLA (nákladné vozidlo vo vlaku), a jedinou faktúrou na všetky náklady môžete vo Vašej firme ušetriť čas aj peniaze.

Služby trajektov

Pri používaní karty euroShell Card môžete využívať výhody celoeurópskych služieb Transcamion, hlavného prevádzkovateľa trajektov a spoločnosti P&O Ferries. 

Transcamion spolupracuje s viac ako 150 prevádzkovateľmi trajektov a ponúka viac ako 1 300 trajektových liniek od Čierneho mora, cez Baltické more, až ku Kaspickému moru či Stredozemnému moru.

Hlavná trasa P&O Ferries je medzi Francúzskom a Veľkou Britániou (z Doveru do Calais), ale kartu euroShell Card môžete použiť aj na zaplatenie prepravy z Veľkej Británie do Belgicka a Holandska.

Ako si rezervovať trajektovú prepravu

Ak si chcete rezervovať trajekt cez spoločnosť Transcamion,navštívte webovú stránku Transcamion. So spoločnosťou Transcamion môžete využiť zvýhodnené tarify (v závislosti od počtu prevozov) a v prípade potreby aj zmeniť svoj čas odchodu.

Pri spoločnosti P&0 Ferries vodiči používajú svoju kartu euroShell Card na priamu platbu na termináli, bez nutnosti rezervácie vopred. Ďalšie podrobnosti o dostupných trasách a cestovných poriadkoch nájdete na stránke spoločnosti P&O Ferries.

ROLA (nákladné vozidlo vo vlaku)

Rýchlostné limity, hmotnostné limity, pracovný čas a ochrana životného prostredia – to všetko môže ovplyvniť medzinárodné obchodné prepravné trasy. Kombinácia kamiónu a cestovania vlakom, ROLA (Rollende Landstraße), Vám pomôže ušetriť čas aj peniaze.

Hlavné výhody ROLA

 Cestujte v dobe určenej na odpočinok vodiča;

 Znižujte náklady, vrátane nákladov na spotrebu pohonných hmôt, cestné poplatky a opotrebenie vozidiel;

 Sloboda od obmedzení tranzitnej kamiónovej dopravy;

 Obíďte dopravné zápchy a vyhnite sa čakaniu v rade na kontrolných miestach pre nákladné automobily; a

 Lepšie plánovanie cesty a času dodania.

Ako si rezervovať cestu ROLA

Ak si chcete rezervovať prechod ROLA pomocou karty euroShell Card, kontaktujte spoločnosť Rail Cargo Austria, európskeho lídra v oblasti SKD, alebo nášho partnera, spoločnosť Transcamion.

Spoločnosť Rail Cargo Austria ponúka nasledujúce trasy:

 Salzburg (Rakúsko) – Terst (Taliansko)

 Wels (Rakúsko) – Maribor (Slovinsko)

 Wörgl (Rakúsko) – Brenner (Rakúsko)

 Wörgl (Rakúsko) - Trento (Taliansko).

Ďalšie informácie, vrátane podrobností o rezervácii, harmonogram a cenník nájdete na na webových stránkach Rail Cargo Austria.

Viac o službách na ceste

Ochranné prvky

Bezpečnosť je kľúčovou vlastnosťou palivovej karty Shell. Práve preto máme k dispozícii jednoduchú kontrolu jej používania, upozornenia a špecializované tímy proti podvodom. Okrem pohodlného používania palivovej karty tak budete mať aj pokojnú myseľ.

Mýta a cestné poplatky

Nemusíte si robiť starosti s hotovosťou, pretože mýta a cestné poplatky môžete platiť palivovou kartou Shell. Všetko sa potom pridá do jednej faktúry. Život je tak pre všetkých jednoduchší.