Prejazdy tunelmi a mostami tvoria veľkú časť cestovania v Európe. Môžu byť drahé – cena za jeden prejazd môže často dosiahnuť až niekoľko sto eur – preto je pre Vašu firmu veľmi dôležité tieto výdavky efektívne riadiť.

Možnosti platby

Za mnohé európske tunely a mosty môžete platiť buď pomocou karty euroShell Card alebo prostredníctvom iných platobných metód – napríklad karty Frejus alebo palubnej jednotky Brobizz. Keď máte všetky mýta naúčtované priamo na Vašom účte palivovej karty Shell, udržať si prehľad vo výdavkoch nemôže byť jednoduchšie.

Palubná jednotka Vám poskytuje prístup k vyhradeným rýchlym pruhom, čím sa vyhnete značnému zdržaniu, a to aj v ten najrušnejší čas dňa. Navyše, častí cestujúci a regionálna doprava majú často zľavy.

Viac o službách na ceste

Ochranné prvky

Bezpečnosť je kľúčovou vlastnosťou palivovej karty Shell. Práve preto máme k dispozícii jednoduchú kontrolu jej používania, upozornenia a špecializované tímy proti podvodom. Okrem pohodlného používania palivovej karty tak budete mať aj pokojnú myseľ.

Mýta a cestné poplatky

Nemusíte si robiť starosti s hotovosťou, pretože mýta a cestné poplatky môžete platiť palivovou kartou Shell. Všetko sa potom pridá do jednej faktúry. Život je tak pre všetkých jednoduchší.