V apríli oslávia svoje okrúhle narodeniny až štyri čerpacie stanice Shell a my vás pozývame oslavovať spolu s nami. Už dvadsať rokov prinášajú dve čerpacie stanice v Nitre (Chrenovská ulica, Hviezdoslavova ulica), jedna v Košiciach (Jantárova ulica) a diaľničná čerpacia stanica na odpočívadle Červeník v smere do Bratislavy kvalitné palivá a služby na vysokej úrovni.

Spoločnosť SHELL Slovakia, s.r.o sa chce poďakovať svojim zákazníkom za dlhoročnú priazeň a pripravila pre nich na týchto čerpacích staniciach tri dni plné výhod. Na čerpacích staniciach Shell v Nitre na Chrenovskej ulici, v Nitre na Hviezdoslavovej ulici a v Košiciach na Jantárovej ulici natankujete od štvrtka 6. apríla 2017 do soboty 8. apríla 2017 so zľavou 5 centov na každý zakúpený liter akéhokoľvek paliva Shell. Navyše máte možnosť získať malý darček. Na čerpacej stanici Shell Červeník na diaľničnom odpočívadle v smere do Bratislavy budete môcť natankovať so zľavou 5 centov na liter akéhokoľvek paliva v termíne od štvrtka 20. apríla 2017 do soboty 22. apríla 2017. Aj tu máte možnosť získať malý darček.

Tešíme sa, že môžeme osláviť 20. narodeniny spolu s vami.

 

Zľava sa dá uplatniť iba na vyššie spomenutých čerpacích staniciach v uvedených termínoch pri nákupe akéhokoľvek paliva Shell do objemu max. 100 litrov.
Zľavu nie je možné kombinovať s inou akciou ani vymeniť za hotovosť. Za tieto transakcie nie sú vydávané Shell ClubSmart body. Zľavu nie je možné uplatniť pri platbe kartami euroShell Card, ShellCard, DKV.