Využite nazbierané Shell ClubSmart body a zaobstarajte si značkové náradie Fiskars z našej jarnej ponuky. Čas záhradných prác je totiž konečne tu. Zastavte sa na najbližšej čerpacej stanici Shell a vyberte si jarných pomocníkov z radu Fiskars Solid len za 50 % bodov.

Radi by ste chceli nožnice, kultivátor, lopatku, vidly na pletie alebo motyčku? Len pri osobnom nákupe na čerpacích staniciach Shell môžete za svoje Shell ClubSmart body nakúpiť všetkých päť produktov o 50 % výhodnejšie. Akcia platí od 3. 4. do 31.5. 2017 alebo do vyčerpania zásob.

Shell ClubSmart body sa vám načítajú jednoducho za každé tankovanie paliva alebo nákup v obchodoch Shell. Môžete ich vymeniť za zaujímavé odmeny alebo zľavu na palivo. Za každé 1 € z vášho nákupu v predajni Shell získate 1 bod. Staňte sa členom programu Shell ClubSmart ešte dnes a tešte sa na zaujímavé odmeny podľa vášho výberu.

Viac na www.shellsmart.com

Nezabudnite si tiež stiahnuť Shell aplikáciu do smartfónu. Budete si tak môcť objednávať Shell ClubSmart odmeny, sledovať stav svojho bodového účtu, objavovať exkluzívne ponuky, a byť s nami v kontakte, kedykoľvek bude treba.

Viac v časti motoristi