PREČO TANKOVAŤ SHELL V-POWER NITRO+ DIESEL

  • Shell V-Power Nitro+ Diesel je navrhnutý tak, aby chránil motor vášho auta pred usadeninami a koróziou.
  • Obsahuje unikátne aditíva Shell s dvojitým účinkom.
  • Palivo Shell V-Power Nitro+ Diesel je obohatené o účinné čistiace zložky, ktoré odstraňujú nánosy usadenín znižujúcich výkon vášho motora.
  • Obsahuje antikorózne prísady, ktoré zabraňujú korózii vstrekovacieho systému.

Ako je Shell V-Power Nitro+ Diesel prispôsobený na čistenie a ochranu vášho motora?

Výsledkom starostlivého vývoja palív Shell V-Power Nitro+ Diesel je zloženie, ktoré čistí a chráni naftový vstrekovací systém. Prostredníctvom aktívnej ochrany motora tak obnovuje a udržiava jeho výkon. Vyspelé zloženie paliva Shell V-Power Nitro+ Diesel obsahuje čistiace činidlo s jedinečnou silou, ktoré odstraňuje usadeniny v motore a súčasne zabraňuje ich vzniku. Tieto usadeniny sa v ňom môžu vytvárať pri používaní nekvalitných palív a v dôsledku toho môžu znižovať výkon motora. Náš technologicky pokročilý vzorec bol vyvinutý tak, aby účinkoval i v extrémnych podmienkach palivového vstrekovania, kde rozpúšťa a odstraňuje škodlivé usadeniny.

Ako je palivo Shell V-Power Nitro+ Diesel stvorené na ochranu pred koróziou?

Palivo Shell V-Power Nitro+ Diesel bolo vyvinuté tak, aby na kovovom povrchu vytvorilo ochranný film, ktorý znižuje mieru korózie, čím pomáha chrániť precízne fungujúce súčiastky palivového systému.

*Samotný vplyv a benefity sa môžu líšiť podľa typu a veku vozidla, jazdných podmienok a štýlu šoférovania. Prípadný benefit sa viaže k čistiacej zložke, ktorá bola navrhnutá tak, aby pomáhala odstrániť usadeniny vo vašom motore. Ochrana pred koróziou podľa laboratórnych testov vykonaných v súlade s ASTM D665A.

VIAC V ČASTI MOTORISTI