Čistejší motor je účinnejší motor. Palivo Shell V-Power Diesel obsahuje posilnenú DYNAFLEX technológiu s čistiacimi molekulami pre čistý a účinný motor.1 BMW-M odporúča Shell V-Power Diesel.

shell v-power diesel logo

Benefity paliva Shell V-Power Diesel

Výkon

Nový Shell V-Power Diesel ponúka najlepšie čistiace schopnosti spomedzi našich naftových palív. Pomáha obnovovať výkon motora.2

DYNAFLEX technológia

Nové palivo Shell V-Power Diesel obsahuje posilnenú technológiu, ktorá zabezpečuje ten najlepší čistiaci účinok.1

Účinnosť

Shell V-Power Diesel je naše najúčinnejšie naftové palivo, ktoré prispieva k zlepšeniu čistoty motora odstraňovaním už vzniknutých usadenín. Obsahuje nové čistiace zložky pre čistý a účinný motor.

Ochrana proti korózii

Shell V-Power Diesel je navrhnutý tak, aby vytváral ochrannú vrstvu na kovových súčastiach motora, čím prispieva k zníženiu korózie a ochrane komponentov palivového systému.

  1. V porovnaní s naftovým palivom Shell FuelSave Diesel. Pomáha čistiť a chrániť kľúčové komponenty palivového systému, akými sú sacie ventily alebo vstrekovače paliva od usadenín znižujúcich výkon. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdenia; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené. Pre viac informácií prejdite do sekcie "DYNAFLEX technológia".
  2. Pomáha čistiť a chrániť kľúčové komponenty palivového systému, akými sú sacie ventily alebo vstrekovače paliva od usadenín znižujúcich výkon, podľa výsledkov štandardného testovania motorov DW10B. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdenia; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené. Pre viac informácií prejdite do sekcie "DYNAFLEX technológia".

Viac informácií v časti Palivá Shell