V spolupráci s FDE, jednou z popredných európskych agentúr zaoberajúcich sa vrátením DPH, umožňuje palivová karta Shell zákazníkom získať späť DPH už za 14 dní od dátumu faktúry.

Zastúpenie po celej Európe

Vrátenie DPH v 31 krajinách Európy

Vyššia likvidita

Naše efektívne služby na uplatnenie nároku na vrátenie dane zaistia, že nebudete musieť na vrátenie DPH čakať celé mesiace, takže budete môcť lepšie plánovať a spracovať cash flow. S našou jasnou a transparentnou službou budete vždy presne vedieť, na aké vrátenie DPH máte nárok a kedy dostanete svoje peniaze späť.

Bez starosti

V rámci služby vrátenia DPH a spotrebnej dane FDE dostanete vaše faktúry priamo od spoločnosti Shell, pričom všetka pracná a časovo náročná administratíva prebehne automaticky. Tiež vedieme všetku príslušnú komunikáciu s autoritami – takže vám nemusia robiť starosti problémy s jazykovou bariérou.

Spoľahlivé poradenstvo

Naši odborníci sú vždy pripravení odpovedať na vaše otázky, pomáhať vám zaistiť, kde máte nárok na vrátenie DPH, a u ktorých produktov.
 

Vyberte si preferovaný spôsob refundácie z našich dostupných služieb:

Refundácia DPH s netto fakturáciou

Toto je najrýchlejší spôsob. DPH vám bude vrátená do 2 týždňov od dátumu faktúry. Túto službu ponúkame pre faktúry k palivovej karte Shell v takmer 20 krajinách Európy.

Normálna refundácia DPH

Pri tejto metóde je platba vrátenej DPH spracovaná po tom, čo daňové orgány prevedú DPH, na vrátenie ktorej máte nárok. Táto metóda je nutná v krajinách, kde netto fakturácia nie je povolená alebo nie je možná vo vašej spoločnosti.

Mesačná refundácia DPH

Táto služba je k dispozícii pre zákazníkov, ktorí sa zaregistrujú na netto fakturáciu. Ide o doplnkové riešenie pre všetky faktúry, ktoré nie sú k palivovým kartám Shell. DPH vám bude vrátená vždy raz za mesiac.

Ušetrite za naftu prostredníctvom refundácie spotrebnej dane

Okrem vrátenia DPH vám Shell môže pomôcť tiež s vrátením spotrebnej dane z nákupu nafty. Túto službu ponúkame pre Belgicko, Francúzsko, Maďarsko, Slovinsko, Španielsko a Taliansko.

Ďalšie informácie o tom, ako sa registrovať na služby vrátenia dane, získate u svojho miestneho zastúpenia spoločnosti Shell.viac informácií v časti Firemní zákazníci

Platťe za mýto jednoducho a rýchlo s palivovou kartou Shell

Nestarajte sa o to, či bude mať vodič pri sebe dostatok hotovosti. Na úhradu mýtneho a cestných daní môžete použiť palivovú kartu Shell. Všetko bude pridané na vašu súhrnnú faktúru. Ľahší život pre každého.

Tunely a mosty

Ponúkame jednoduchý spôsob úhrady dopravných služieb, ako je napr. mýtne v tuneloch a na mostoch.