3 dôvody prečo mať české mýto cez Shell:

  • Platíte palivo a mýto jednou palivovou kartou

  • Konkurencieschopné podmienky

  • Jednoduchá registrácia

Vyplnením údajov vo formulári udeľuje vyššie uvedený zákazník spoločnosti SHELL Slovakia, s.r.o., so sídlom Einsteinova 23, 851 11 Bratislava, IČO: 31 361 081 (ďalej len „spoločnosť Shell“), súhlas so zasielaním marketingových informácií emailom, formou SMS alebo telefonicky, na vyššie uvedenú emailovú adresu a/alebo telefónne číslo. Tento súhlas sa udeľuje na dobu neurčitú, avšak možno ho kedykoľvek odvolať, a to zaslaním e-mailu na karty-otazky-sk@shell.com.

Čo sa mení a čo to pre vás znamená?

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na vyznačené oblasti
Čo sa mení u českého mýta?
Detail 1

Nový systém

Nový systém zaznamenáva polohu vozidiel pomocou satelitnej technológie. Vzhľadom k rozširovaní cestnej siete a zvyšovaniu objemu dopravy je tak oveľa efektívnejší než doterajší systém mýtnych brán.

Detail 2

Nový systém

S novým systémom sa Česká republika tiež pripravuje na integráciu do jednotného európskeho mýtneho systému.

Detail 3

Nová registrácia

Novú registráciu vykonáme za Vás, aby ste sa vyhli zbytočnému stresu alebo čakaniu.

Detail 4

Nová palubní jednotka

Nový systém získava dáta prostredníctvom satelitnej navigácie, je teda nutné nahradiť do 1. decembra doterajšie elektronické zariadenia novou palubnou jednotkou. Palubná jednotka je majetkom štátu a kaucie pre dopravcov bude 2 468 Kč.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na vyznačené oblasti

Často kladené otázky:

Chcete mať elektronické mýtné bez starostí?

Viac informácií v časti Mýto

DPH a spotrebná daň

Už žiadne nekonečné papierovanie. Jednoduchý a optimalizovaný spôsob ľahkého a rýchleho uplatnenia nároku na vrátenie dane.

Bieloruské mýto

Systém bieloruského mýta je založený na mikrovlnnej technológii. Prevádzkovateľom je spoločnosť Belavtostrada. Mýtna povinnosť platí pre všetky vozidlá vrátane autobusov.

Môže vás tiež zaujímať

Motoristi

Od veľkých cestovateľských destinácií po odborné informácie o vozidlách a všetko medzi tým - s nami ostávate informovaní.

Inovácie

Spôsob, akým využívame ľudskú vynaliezavosť, inovácie a technológie, aby sme sa dostali k väčšiemu množstvu čistejšej energie, ktorú budeme potrebovať v nadchádzajúcich desaťročiach.

Udržateľnosť

Udržateľnosť v spoločnosti Shell znamená dodávať energiu zodpovedným spôsobom tak, aby sme dokázali pokryť celosvetovo rastúce potreby.