Vďaka našim partnerom poskytujeme jedinečné a profesionálne čistiace služby pre nákladné vozidlá a cisterny - to všetko je možné získať v celej Európe prostredníctvom vášho zákazníckeho účtu vedeného spoločnosťou Shell. Uľahčujeme prepojenie našich služieb s denno-dennými aktivitami Vašich spoločností, čo vedie k znižovaniu logistických prekážok, nadbytočnému času, paliva a v konečnom dôsledku aj znižovaniu nákladov.

Uľahčite si vyhľadávanie prostredníctvom našej celoeurópskej siete

Jednoduchá registrácia a neustále rozširovanie služieb naprieč Európou

 • Neustále sa rozširujúca sieť s viac ako 430 stanicami
 • Doplnkové umývanie interiéru vozidiel
 • Jednoduchá rezervácie cez našu online platformu
 • Pohodlné vyúčtovanie prostredníctvom Shell faktúry
 • Dodržanie hygienických noriem a štandardov, ako aj HACCP

HACCP je skratka pochádzajúce z anglického „Hazard Analysis and Critical Control Point“ a označuje preventívny prístup, ktorý - na rozdiel od tradičného zabezpečenia nezávadnosti potravín a pokrmov na základe kontroly produktov - spočíva vo vytvorení procesu kontroly nad výrobou a manipuláciou so surovinami, nad prostredím a ľuďmi tak, aby sa predchádzalo nebezpečenstvám ohrozujúcim zdravie zákazníka.

Výhody

 • Save time

  Viac času

  Jednoducho pridajte zastávky na umývanie do pravidelných ciest vašich vodičov a vyhnite sa zachádzkam a zbytočným zdržaniam vďaka jednoduchej rezervácii vopred prostredníctvom online portálu.

 • Save money

  Menšie náklady

  Vďaka prehľadnému online portálu vidíte presne, kedy bolo ktoré vozidlo umyté. To vám pomôže vyhnúť sa zbytočnému umývaniu a s tým súvisiacim nákladom.

 • Feel secure

  Pocit bezpečia

  Majte neustále prehľad o hygienickom stave vašich vozidiel a dodržujte predpísané normy. Ku všetkým umývaniam dostanete certifikát, ktorý si môžete ľahko zobraziť a stiahnuť z online portálu. Taktiež komplexná správa o registrácii GMP je k dispozícii na jediné kliknutie.

 • Maximum control

  Plná kontrola

  Nastavte si preferované intervaly umývania na online portáli a vďaka údajom v reálnom čase, majte celý čas a prehľad o vašom umývaní. Navyše dostanete e-mail, len čo bude niektorá služba využitá, rovnako ako týždenné správy so všetkými umytiami.

Objavte ešte viac doplnkových služieb od spoločnosti Shell

Vyhľadávač čerpacích staníc

Ponúkame jednu z najväčších sieti na svete, ktorá poskytuje viac ako 40 000 Shell staníc celosvetovo a viac ako 10 000 partnerských staníc.

Shell Fleet Hub

Náš online systém Vám poskytuje nastavenie reportov, upozornení a taktiež využívanie elektronickej fakturácie, čo Vám zjednoduší prístup k Vašim transakciám, kedykoľvek potrebujete.