Novinky zo světa shell

Skvapalnený zemný plyn – LNG

LNG (skvapalnený zemný plyn) je číra, bezfarebná a netoxická kvapalina, ktorá vzniká pri ochladení zemného plynu na teplotu -162 °C (-260 °F) a možno ju používať ako palivo pre nákladné vozidlá a v doprave. Zemný plyn, uhľovodík s najčistejším horením, je jedným z hlavných zdrojov energie. Zemný plyn sa ochladí na kvapalné skupenstvo, čím sa zmenší jeho objem, čo umožňuje ľahšie, bezpečnejšie skladovanie a zámorskú prepravu.

Slovenské mýto

Uľahčite si život s EETS – európskym riešením mýta od spoločnosti Shell. Už čoskoro bude EETS pokrývať aj Slovensko.

Smer nulové emisie

Shell Fleet Solutions spúšťa program Smer nulové emisie. Naše služby a riešenia sú navrhnuté tak, aby vám pomohli identifikovať a zvoliť najvhodnejší spôsob znižovania emisií vášho vozového parku s ohľadom na vaše špecifické potreby.

Kompenzácia emisií CO₂

Zapojte sa do mechanizmu kompenzácií emisií skleníkových plynov so shell.

Natankujte 150 l a vychutnajte si jedlo s kávou za 2,19 €

Spoločnosť SHELL Slovakia s.r.o. prichádza na slovenský trh s novinkou pre firemných zákazníkov, ktorí natankujú na našich čerpacích staniciach.

Opravy, parkovanie, umývanie nákladných vozidiel a čistenie nádrží

Pozrite sa spolu s nami, ako spoločnosť Shell a naši partneri vedia pomôcť Vášmu vozovému parku zostať čistým a jednoducho nájsť parkovacie miesto počas Vašej cesty.

Viac kontroly a lepšie zabezpečenie

Shell vám dáva istotu, že vaše palivové karty sú používané tak, ako chcete, a tam, kde chcete, aby boli používané.

Doplňujúce vyhlásenie o ochrane súkromia – Shell Fleet Solutions

Ochrana Vašich osobných údajov je pre nás dôležitá, preto, prosíme, venujte čas tomu, aby ste sa oboznámili s týmto Doplňujúcim vyhlásením o ochrane súkromia – Shell Fleet Solutions (ďalej len „Vyhlásenie“), a kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky. Toto Vyhlásenie dopĺňa Oznámenie o ochrane súkromia – zákazníci-podnikatelia, dodávatelia, obchodní partneri a investori, ktoré je dostupné na https://www.shell.sk/privacy.html.

MÔŽE VÁS TIEŽ ZAUJÍMAŤ

Udržateľnosť

Udržateľnosť v spoločnosti Shell znamená dodávať energiu zodpovedným spôsobom tak, aby sme dokázali pokryť celosvetovo rastúce potreby.

O nás

Sme globálna skupina energetických a petrochemických spoločností, ktorá zamestnáva približne 94 000 pracovníkov vo viac ako 70 krajinách.

Palivá Shell

Špičková kvalita a skvelé vlastnosti. Túžba po dokonalosti sa naplnila, keď sme vyvinuli Shell V-Power. To najlepšie, čo vyšlo z našich laboratórií. To najlepšie, čo môžete na Shell dať svojmu autu.