Prinášame vám rýchlejšie platby za tankovanie a umývacie programy na vybraných staniciach Shell. Nabudúce pohodlne zaplaťte z auta s použitím peňaženky Masterpass by Mastercard® a palivovej karty Shell. Jednoducho a rýchlo plaťte mobilom prostredníctvom peňaženky Masterpass AT, CZ, SK.

Dôležité upozornenie:

Platba prostredníctvom mobilnej peňaženky Masterpass by Mastercard® pri stojane a vo vybraných autoumyvárňach bude ukončená spoločnosťou Mastercard k 30.10.2020. Pripravujeme pre vás možnosť mobilnej platby prostredníctvom aplikácie Shell. Už teraz si môžete stiahnuť aplikáciu Shell a budete tak prednostne informovaní o spustení novej mobilnej platby.

Ako na to:

 • Prvý krok

  Inštalácia

  Nainštalujte si do svojho mobilu peňaženku Masterpass™,. AT, CZ, SK.

  Aplikácia

 • Druhý krok

  Získanie prístupového kódu

  Kontaktujte naše zákaznícke centrum pre získanie prístupového kódu na registráciu Vašej palivovej karty Shell. V nastaveniach aplikácie aktivujte položku „Platba na čerpacích staniciach“.
 • Tretí krok

  Tankovanie

  Pri príjazde k čerpaciemu stojanu spusťte aplikáciu Masterpass™.
 • Štvrtý krok

  Tankovanie a platenie

  Naskenujte mobilom QR kód, zvoľte číslo stojana a potom sumu.
 • Piatý krok

  Tankovanie a platenie

  Nechajte svoj mobil v aute a natankujte. Ochotne vám pomôže aj naša vonkajšia obsluha.
 • Šiesty krok

  Hotovo

  Všetko je hotové. Nemusíte k pokladniciam, stačí len pred odjazdom skontrolovať platbu na elektronickej účtenke doručenej do vášho mobilu.

Platba prostredníctvom mobilu môže z bezpečnostných dôvodov prebiehať len vo vnútri auta. Preto služba nie je určená motocyklistom.

Vyplnením údajov vo formulári udeľuje vyššie uvedený zákazník spoločnosti SHELL Slovakia, s.r.o., so sídlom Einsteinova 23, 851 11 Bratislava, IČO: 31 361 081 (ďalej len „spoločnosť Shell“), súhlas so zasielaním marketingových informácií emailom, formou SMS alebo telefonicky, na vyššie uvedenú emailovú adresu a/alebo telefónne číslo. Tento súhlas sa udeľuje na dobu neurčitú, avšak možno ho kedykoľvek odvolať, a to zaslaním e-mailu na karty-otazky-sk@shell.com.

viac informácií v časti Firemní zákazníci

Platťe za mýto jednoducho a rýchlo s palivovou kartou Shell

Nestarajte sa o to, či bude mať vodič pri sebe dostatok hotovosti. Na úhradu mýtneho a cestných daní môžete použiť palivovú kartu Shell. Všetko bude pridané na vašu súhrnnú faktúru. Ľahší život pre každého.

Tunely a mosty

Ponúkame jednoduchý spôsob úhrady dopravných služieb, ako je napr. mýtne v tuneloch a na mostoch.