Shell získal Ocenenie Mastercard Obchodník roka 2020 v kategórii Čerpacia stanica s predajňou

apr 21, 2021

Bratislava - Spoločnosť SHELL Slovakia s.r.o., sa stala Mastercard Obchodníkom roka 2020 v kategórii Čerpacia stanica s predajňou.

Shell prináša novú aplikáciu shell fleet app pre živnostníkov, malé a stredné firmy

mar 31, 2021

Spoločnosť SHELL Slovakia s.r.o., prichádza na slovenský trh s novou aplikáciou Shell Fleet App určenou pre firemných zákazníkov zo segmentu živnostníci a malé a stredné podniky. Aplikácia umožňuje jednoducho a bezkontaktne spravovať náklady na palivo prostredníctvom využitia až 6 palivových kariet Shell.

Shell a Scuderia Ferrari predlžujú technologické partnerstvo

feb 22, 2021

Cieľom predĺženého dlhodobého technologického partnerstva spoločnosti Shell s tímom Scuderia Ferrari je aj naďalej podporovať úspech tímu, podieľať sa na významných technologických inováciách a tiež stáť pri víziách pre udržateľnú dopravu.

Cestná nákladná doprava je bližšie k bodu zlomu k rýchlejšej dekarbonizácii

jan 22, 2021

Spoločnosti Shell a Deloitte zverejnili spoločnú štúdiu popisujúcu viacero riešení, ako dekarbonizovať odvetvie cestnej nákladnej dopravy. Štúdia je postavená na názoroch a návrhoch lídrov a odborníkov v cestnej nákladnej doprave z celého sveta. Viac ako 70 % zo 158 opýtaných považuje dekarbonizáciu za hlavnú alebo jednu z top 3 priorít vo svojej firme.