V tejto časti

Shell SmartPay – pohodlná platba z auta

Ponáhľate sa nepotrebujete nakúpiť, ani si dať našu výbornú kávu či rýchle občerstvenie? Chcete len rýchlo natankovať, zaplatiť a ísť ďalej? Vyskúšajte novú mobilnú platbu Shell SmartPay v aplikácii Shell a plaťte za palivo pohodlne z auta.

100 bonusových bodov za Vašu spätnú väzbu!

Radi by sme vedeli, čo si myslíte!

Prémiová umývacia linka

Chcete mať auto ako nové? Umývacie linky Shell sú najlepšou voľbou pre vaše vozidlo.

Ponuky predajne pre Vás

Prehliadnite si ponuky a akcie Shell obchodu

Ponuky Obchodu
Tri Hot dogy, ako sa patrí

Tri Hot dogy, ako sa patrí

Prepadol vašu posádku hlad? Vyberte jej z troch našich vynikajúcich Hot dogov – Klobásový, Syrový alebo Debrecínka – a môžete sa tešiť na chvíľku ticha. To možno preháňame, pravdepodobne budete počuť slastné mľaskanie. Aspoň však budete mať istotu, že sú všetci spokojní. Vychutnajte si aj vy naše kvalitné Hot dogy s vysokým obsahom mäsa. Dobrú chuť.

Hot dog Klasik s prekvapením

Hot dog Klasik s prekvapením

Leto je už v plnom prúde a s ním aj zábava pre tých najmenších. Dajte si u nás šťavnatý Hot dog Klasik bez pridaných konzervantov a dostanete k nemu krabičku na vymaľovanie pre deti. Vnútri nájdete pastelky, vlhčené obrúsky a Igráčika na hranie. A cesta je hneď veselšia! 

Odporúčané články

Vyhľadávač čerpacích staníc

Použite Vyhľadávač čerpacích staníc, nájdite najbližšiu čerpaciu stanicu Shell a naplánujte si Vašu cestu. 

Aplikácia Shell

Využívajte výhody členstva vo vernostnom programe Shell ClubSmart na cestách a získajte skvelé ponuky na bonusové body či prehľad o výške svojej zľavy za body. Vďaka novej aplikácii Shell budete mať všetky služby a ďalšie výhody stále pri sebe.