Doprajte si na cestách kvalitné a chutné občerstvenie.

K prvotriednej ceste patrí prvotriedne jedlo, preto sme z kvalitných ingrediencií vytvorili limitovaný rad gurmánskych produktov.

Pre svojich zákazníkov chceme vždy to najlepšie, preto sme sa spojili s vášnivým pretekárom a kuchárom Filipom Sajlerom a pripravili pre Vás exkluzívny rad gurmánských výrobkov, ktoré vynikajú kvalitnými ingredienciami, jedinečnými kombináciami chutí a maximálnou čerstvosťou. Filip Sajler je český šéfkuchár a spolumajiteľ spoločnosti prevádzkujúcej firemné reštaurácie a cateringový servis. Poznať ho môžete tiež z populárnej relácie o varení a gastronómii Českej televízie “Kluci v akci”. Filip pri varení zdôrazňuje maximálnu jednoduchosť, tradičné kuchárske postupy a čerstvé suroviny. Za sebou má prax v špičkových reštauráciách a cateringových spoločnostiach v USA, Nemecku, Singapure, na Slovensku i v Českej republike a mnoho ďalších zahraničných skúseností z Thajska, Talianska, Španielska, Nórska, Londýna a New Yorku. Je držiteľom viacerých ocenení z kuchárskych súťaží po celom svete, vrátane ocenenia z Olympiády kuchárov a cukrárov v Erfurte.

Bageta Banh mi

Shell Camembert & Rukola

Bageta sa do Vietnamu dostala v dobe francúzskej kolonizácie. Vietnamská verzia sa od originálu líši použitím ryžovej múky. Bageta sa plní rôznym mäsom, zeleninou, majonézou a omáčkami. V tej našej nájdete trhané bravčové mäso a koriandrovú majonézu.

Camembert & Rukola

Shell Bageta Banh mi

Tradičnú hermelínovú nátierku sme rozobrali a urobili z nej recept so svetoznámym syrom Camembert a veľmi obľúbenou rukolou. Kombináciu našej tradičnej chuti s výrazným syrom a štipľavou rukolou si obľúbite.

Morčacia šunka s figami

Shell Morčacia šunka s figami

Ľahký švédsky chlieb kombinujeme len so sviežimi doplnkami v podobe tradičného krémového syra Philadelphia a čerstvého špenátu. K tomu sme pridali morčacie mäso a skvelé figové chutney. Tak nás to baví.

Viac v časti motoristi

Aplikácia Shell

Stiahnite si Vášho pomocníka na cestách - aplikáciu Shell Motorist pre iPhone a Android.