Auto vychádza z autoumyvárne Shell a v pravom dolnom rohu sú zobrazené darčekové súpravy.

Urobte svojmu autu radosť

Kúpte umývací program Perfektný lesk alebo Perfektné umytie spolu s vodou do ostrekovačov Smart a získate darčekovú súpravu Shell za zvýhodnenú cenu.

Získajte darčekovú súpravu len za 2,99 €

Prémiový umývací program + Voda do ostrekovačov Smart = Darčeková súprava za 2,99 eur

Stanice Shell s umývacou linkou

Kúpte umývací program Perfektný lesk alebo Perfektné umytie spolu s 4-litrovou vodou do ostrekovačov Smart a získate darčekovú súpravu Shell za zvýhodnenú cenu 2,99 eur.

Kúpte 2 balenia vody do ostrekovačov Smart a získate darčekovú súpravu Shell za zvýhodnenú cenu.

Stanice Shell bez umývacej linky

Kúpte 2 balenia 4-litrové vody do ostrekovačov Smart a získate darčekovú súpravu Shell za zvýhodnenú cenu 2,99 eur.

Vyberte si svoju súpravu

Balíček Exteriér

 • Sheron čistič skiel

  Sheron čistič skiel

  Univerzálny čistiaci prostriedok určený na čistenie okien, keramických obkladov, monitorov, zrkadiel, optiky a pod. Nanáša sa v tenkej vrstve prostredníctvom pištoľového rozprašovača. Po nanesení vyleštite ošetrovaný povrch dosucha. Vysoká účinnosť aj pri použití malého množstva prípravku.

 • Rozprašovacia čierna fľaša Sheron – čistič diskov

  Sheron čistič diskov

  Určený na čistenie zliatinových aj oceľových diskov kolies s lakovaným povrchom. Okrem bežných nečistôt odstraňuje odolné nečistoty vznikajúce vplyvom trenia brzdového obloženia vrátane vzdušnej korózie. Pri čistení diskov vždy rešpektujte odporúčania ich výrobcu!

 • Voňavý fialovo-biely stromček do auta

  Sheron osviežovač fresh air new car

  Závesný papierový osviežovač vzduchu v tvare lístka, určený na osvieženie priestoru v interiéri vozidla, batožinovom priestore alebo v domácnosti. Obsahuje gumičku na jednoduché zavesenie. Jedinečný, neobvyklý tvar. Vydrží voňať až 40 dní. Tón vône New Car.

 • Červené balenie vlhčených obrúskov na vonkajšie plasty.

  Sheron obrúsky na vonkajšie plasty

  Vlhčené obrúsky na vonkajšie plasty sú určené na čistenie a renováciu plastových dielov. Ošetrením plôch predchádzate ich starnutiu a zabraňujete následkom pôsobenia atmosférických vplyvov. Po použití výrobku uzavrite obal s nespotrebovanými obrúskami samolepiacim uzáverom.

Balíček interiér

 • Rozprašovacia červená fľaša Sheron – čistič interiérov

  Sheron čistič interiéru

  Určený na čistenie nenasiakavých plastových povrchov v interiéri vozidla, ako napr. plastové prahy, okolie pedálov, plastové stĺpiky atď. Ošetrený povrch získava matný efekt s antistatickými vlastnosťami. Zanecháva príjemnú vôňu.

 • Rozprašovacia fľaša s modrou tekutinou Sheron – odhmlievanie skiel

  Sheron odhmlievanie skiel

  Vysokoúčinný a ľahko aplikovateľný prípravok proti zahmlievaniu okien v interiéri automobilu a nelakovaných priezorov motocyklových prílb. Čistí sklo, zlepšuje výhľad a nezanecháva šmuhy. Pre optimálny účinok neleštite povrch do sucha, ale ponechajte na ňom tenkú vrstvu prípravku.

 • Voňavý fialový stromček do auta

  Sheron osviežovač fresh air london

  Závesný prémiový osviežovač vzduchu s francúzskou parfumáciou určený predovšetkým na prevoňanie interiéru vozidiel, ale aj kancelárií a domácností. Obsahuje gumičku na jednoduché zavesenie. Jedinečný, neobvyklý tvar. Vydrží voňať až 40 dní. Typ vône London.

 • Červené balenie vlhčených obrúskov na palubnú dosku plasty.

  Sheron obrúsky na palubnú dosku

  Vlhčené obrúsky na palubnú dosku sú určené na čistenie palubnej dosky a ďalších plastových častí interiéru vozidla. Odstraňujú drobné nečistoty a prach. Vhodné aj na domáce použitie. Po použití výrobku uzavrite obal s nespotrebovanými obrúskami samolepiacim uzáverom.

Akcia prebieha od 30. 1. 2023 do 12. 3. 2023 alebo do vypredania zásob, a to na čerpacích staniciach Shell v SR s umývačkou uvedených v pravidlách akcie. Za kúpu 1× prémiového umývacieho programu Perfektný lesk alebo Perfektné umytie a 1× 4 l vody do ostrekovačov Smart v rámci jednej transakcie získa zákazník darčekovú súpravu Exteriér alebo Interiér za cenu 2,99 €. Výber darčekovej súpravy závisí od aktuálnej ponuky čerpacej stanice. Za nákup týchto darčekových súprav nebudú vydávané body Shell ClubSmart.