AKO ZÍSKATE HRACIU KARTU S UNIKÁTNYM KÓDOM

Ikonka FuelSave a 1 hraciea kartya

Tankujte Shell FuelSave

Natankujte aspoň 30 litrov paliva Shell FuelSave a získate 1 hraciu kartu.

Ikonka V-Power a 2 hracie karty

Tankujte Shell V-Power

Natankujte aspoň 30 litrov paliva Shell V-Power a získate 2 hracie karty.

Ikonka Shell ClubSmart a hracie karty

Výhoda pre členov Shell ClubSmart

Použite pri platení svoju kartu Shell ClubSmart a získate ešte jednu hraciu kartu navyše.

HRÁME O 100 CIEN TÝŽDENNE

  • 1x× v žltom koliesku

    Poukážka na palivo Shell v hodnote 1 500 eur

  • 30x× v žltom koliesku

    Poukážka na palivo Shell v hodnote 100 eur

  • 69x× v žltom koliesku

    2 500 bodov Shell ClubSmart

Súťaž trvá od 25. 9. do 3. 12. 2023 na všetkých čerpacích staniciach Shell na Slovensku.

Tankujte náš prémiový Shell V-Power, za ktorý dostanete rovno dvojnásobok unikátnych kódov!

Nová generácia palív Shell V-Power nielenže znižuje spotrebu vášho motora2, dokáže toho oveľa viac. Napríklad plne omladzuje jeho výkon1 a váš motor tak stále pobeží ako nový.3 A to všetko vďaka jedinečnej schopnosti 100 % čistiť usadeniny znižujúce výkon na kľúčových častiach motora.1

Viac o Shell V-Power

Zvýšte svoje šance na výhru

Natankujte, použite pri platení svoju kartu Shell ClubSmart a získate okamžite jednu hraciu kartu s unikátnym kódom navyše.

Viac o Shell ClubSmart

1 Odstraňuje a chráni pred tvorbou usadenín znižujúcich výkon na kľúčových súčastiach palivovej sústavy, ako sú nasávacie ventily, prípadne vstrekovače paliva. Čistota a obnovenie výkonu motora sa preukazujú pomocou štandardných testov a vlastných testov spoločnosti Shell. Pri nepretržitom používaní Shell V-Power od prvého tankovania. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu, veku a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdy; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené.

2 Odstraňuje a chráni pred tvorbou usadenín znižujúcich výkon na kľúčových súčastiach palivovej sústavy, ako sú nasávacie ventily, prípadne vstrekovače paliva. Väčšia úspora paliva pri použití palív Shell V-Power bola preukázaná v štandardných a vlastných testoch spoločnosti Shell. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu, veku a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdy; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené.

Odstraňuje a chráni pred tvorbou usadenín znižujúcich výkon na kľúčových súčastiach palivovej sústavy, ako sú nasávacie ventily, prípadne vstrekovače paliva. Čistota a obnovenie výkonu motora sa preukazujú pomocou štandardných testov a vlastných testov spoločnosti Shell. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu, veku a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdy; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené.

Viac v časti motoristi

Vyhľadávač čerpacích staníc

Použite Vyhľadávač čerpacích staníc, nájdite najbližšiu čerpaciu stanicu Shell a naplánujte si Vašu cestu. 

Akcie

Prečítajte si viac o akciách na čerpacích staniach Shell.

Palivá Shell

Špičková kvalita a skvelé vlastnosti. Túžba po dokonalosti sa naplnila, keď sme vyvinuli Shell V-Power. To najlepšie, čo vyšlo z našich laboratórií. To najlepšie, čo môžete na Shell dať svojmu autu.