Kávový pondelok

Kávový pondelok

Ako si spríjemniť začiatok pracovného týždňa? Našou kávou so sladkým darčekom! Ku káve deli by Shell alebo Starbucks od nás zadarmo dostanete balenie praclíkov v mliečnej čokoláde PRETZELS alebo Čerešňovú rolku.

Maxi streda

Maxi streda

Streda už tradične patrí našim Hot dogom. A ktorý pošleme na výslnie tentoraz? Maxi Hot dog Syrový za akciovú cenu! Doprajte si prísun chuti a energie v polovici týždňa a povedzte syyyr!

Výhodný piatok

Výhodný piatok

Zbierate body na skvelé Shell ClubSmart odmeny? Tak to vás poteší naša piatková výhodná ponuka! Ku káve deli by Shell vám na vaše konto Shell ClubSmart naservírujeme dvojnásobný počet bodov!

Každý deň

Každý deň, šťastný deň

Každý deň pre vás máme pripravenú vodu deli by Shell, 0,7 l, PET, za akciovú cenu 0,49 €. Stačí si kúpiť napríklad bagetu alebo akýkoľvek predbalený výrobok deli by Shell.

Akcia prebieha v termíne od 1. 4. 2020 do 31. 8. 2020 vrátane alebo do vypredania zásob na vybratých čerpacích staniciach, viac si prečítajte v pravidlách akcie.

VIAC V TEJTO SEKCII

Občerstvenie

Prinášame Vám širokú ponuku kvalitných, chutných, čerstvo pripravovaných jedál a kvalitnú kávu z Deli by Shell občerstvenia. Zoznámte sa s šéfkuchárom Filipom Sajlerom a jeho limitovanou edíciou výrobkov Deli by Shell. Dobrú chuť!

Deli by Shell káva

Auto potrebuje palivo a vodiči zasa kávu, to je nad slnko jasnejšie. A naša nová káva prebudí vaše cesty! Vyskúšajte dva nové druhy kávy vo svojom obľúbenom nápoji.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové čerpacie stanice Shell

Čerpacia stanica už dávno nie je len miestom na tankovanie pohonných hmôt.

Akcie

Prečítajte si viac o akciách na čerpacích staniach Shell.

Aplikácia Shell

Aplikácia Shell