Croissant a káva s postitom nadpísaným Nezabudnite Kávový pondelok

Pondelok je dňom kávy a teplých nápojov. Tie si najlepšie vychutnáte s maškrtou. Dajte si čerstvo namletú kávu, lahodné kakao alebo čaj a dostanete od nás navyše nadýchaný croissant alebo chutnú raw tyčinku s príchuťou podľa vášho výberu. Akýkoľvek teplý nápoj z nášho sortimentu si aj s maškrtou môžete vziať so sebou, alebo pohodlne vychutnať v príjemnom prostredí našej čerpacej stanice.

NAŠA KÁVA SA MÔŽE PÝŠIŤ CERTIFIKÁCIOU UTZ PRE PREUKÁZANIE ZODPOVEDNÉHO HOSPODÁRENIA S KÁVOVÝMI ZRNKAMI.

Prémiový hot dog s postitom s nápisom Nezabudnite Maxi streda

Streda je dňom hot dogov. A keď už si dáte hot dog, tak si dajte prémiový. Všetky Maxi hot dogy a Gourmet hot dogy si u nás v stredu vychutnáte za mini cenu. Gurmánov poteší hot dog Riviéra, New Yorker, Kaiser, Amerika alebo Mega hot dog.

VŠETKY NAŠE MAXI HOT DOGY A GOURMET HOT DOGY OBSAHUJÚ AŽ 98 % MÄSA.

šunková bageta s postitom s nápisom Nezabudnite Výhodný piatok

Piatok je dňom vynikajúcich bagiet. Keď už máte chuť na bagetu, tak si dajte jednu z našich prémiových. Bagety máme v piatok za výhodnú cenu. Naše čerstvé aj predbalené bagety sú pripravované z tých najkvalitnejších surovín. Bagety s mäsom tak majú vždy vysoký podiel mäsa, šunkové sú pripravované z výberovej šunky bez glutamátu a všetky pripravujeme s čerstvou zeleninou a delikátnym dresingom.

LAHODNÉ DELI BY SHELL BAGETY KAŽDÝ PIATOK ZA VÝHODNÚ CENU

produkty z ponuky Filipa Sajlera, voda Deli by Shell a postit s nápisom Nezabudnite každý deň výhodne

Každý deň pre vás máme niečo navyše. K vybratým produktom pripravovaným podľa receptu od špičkového českého šéfkuchára Filipa Sajlera dostanete extra Shell ClubSmart body a minerálnu vodu Deli by Shell navyše. Naša Deli by Shell voda pochádza z hlbinného jazera z oblasti Novohradských hôr a jej zloženie je vhodné pre udržanie koncentrácie, pozornosti a bdelosti pri cestovaní.

VIAC V TEJTO SEKCII

Spolupráca s Filipom Sajlerom

Známy český šéfkuchár Filip Sajler sa podieľal na receptúrach limitovanej edície výrobkov rýchleho občerstvenia Deli by Shell.

Deli by Shell káva

Káva patrí k najvyhľadávanejším nápojom, ktorými si vodiči spríjemňujú hodiny strávené za volantom.

Mohlo by sa vám páčiť

Akcie

Prečítajte si viac o akciách na čerpacích staniach Shell.

Aplikácia Shell

Stiahnite si Vášho pomocníka na cestách - aplikáciu Shell Motorist pre iPhone a Android.