Kávový pondelok

Kávový pondelok

Ako si spríjemniť začiatok pracovného týždňa? Našou kávou so sladkým darčekom! Ku káve deli by Shell alebo Starbucks od nás zadarmo dostanete balenie praclíkov v mliečnej čokoláde PRETZELS alebo Čerešňovú rolku.

Maxi streda

Maxi streda

Streda už tradične patrí našim Hot dogom. A ktorý pošleme na výslnie tentoraz? Maxi Hot dog Syrový za akciovú cenu! Doprajte si prísun chuti a energie v polovici týždňa a povedzte syyyr!

Výhodný piatok

Výhodný piatok

Zbierate body na skvelé Shell ClubSmart odmeny? Tak to vás poteší naša piatková výhodná ponuka! Ku káve deli by Shell vám na vaše konto Shell ClubSmart naservírujeme dvojnásobný počet bodov!

Každý deň

Každý deň, šťastný deň

Každý deň pre vás máme pripravenú vodu deli by Shell, 0,7 l, PET, za akciovú cenu 0,49 €. Stačí si kúpiť napríklad bagetu alebo akýkoľvek predbalený výrobok deli by Shell.

Akcia prebieha v termíne od 1. 4. 2020 do 31. 8. 2020 vrátane alebo do vypredania zásob na vybratých čerpacích staniciach, viac si prečítajte v pravidlách akcie.

VIAC V TEJTO SEKCII

Spolupráca s Filipom Sajlerom

Známy český šéfkuchár Filip Sajler sa podieľal na receptúrach limitovanej edície výrobkov rýchleho občerstvenia Deli by Shell.

Deli by Shell káva

Káva patrí k najvyhľadávanejším nápojom, ktorými si vodiči spríjemňujú hodiny strávené za volantom.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové čerpacie stanice Shell

Čerpacia stanica už dávno nie je len miestom na tankovanie pohonných hmôt.

Akcie

Prečítajte si viac o akciách na čerpacích staniach Shell.

Aplikácia Shell

Aplikácia Shell