Arasidky

Kávový pondelok

Lahodná čokoláda alebo sladké oriešky k silnej pondelkovej káve, čo viac si priať? Naštartujte u nás svoj týždeň kávou deli by Shell alebo Shell Café a my vám pondelok vylepšíme čerstvým Čoko twistom alebo Arašidmi v cukre zadarmo. 3, 2, 1 a týždeň sa môže začať!

Hotdog

Maxi streda

Je polovica týždňa a vy nemáte v zhone čas na poriadne jedlo? Náš výborný Gourmet Môj hot alebo Klobásový Maxi hot dog si s vaším hladom rýchlo poradia. Ešte radšej si ich však dáte, keď zistíte, že vám ich v stredu predáme za akciovú cenu.

Patek

Výhodný piatok

Piatok je ako vždy dňom členov Shell ClubSmart. Extra počet bodov Shell ClubSmart teraz dostanú za kávu deli by Shell alebo Shell Café alebo za Gourmet Hot dog. Príďte si k nám doplniť body Shell ClubSmart a energiu na posledný deň pred víkendom.

Hotdog with pepsi

Každý deň, šťastný deň

Pretože vieme, že na cestách nie ste len v pondelok, v stredu a v piatok, máme pre vás niečo navyše každý deň. Tentoraz dostanete v páre Maxi hot dog s Pepsi alebo Pepsi Max za výhodnú cenu, kedykoľvek sa zastavíte na našich čerpacích staniciach.

Akcia prebieha v termíne od 1. 4. do 30. 6. 2021 vrátane alebo do vypredania zásob na vybratých čerpacích staniciach, viac si prečítajte v pravidlách akcie.

VIAC V TEJTO SEKCII

Občerstvenie

Prinášame vám širokú ponuku čerstvých kvalitných jedál. Ochutnajte výborný Hot dog alebo niečo z grilu

Deli by Shell káva

Auto potrebuje palivo a vodiči zasa kávu, to je nad slnko jasnejšie. A naša nová káva prebudí vaše cesty! Vyskúšajte dva nové druhy kávy vo svojom obľúbenom nápoji.

Mohlo by sa vám páčiť

Nové čerpacie stanice Shell

Čerpacia stanica už dávno nie je len miestom na tankovanie pohonných hmôt.

Akcie

Prečítajte si viac o akciách na čerpacích staniach Shell.

Aplikácia Shell

Aplikácia Shell