Biele auto typu MPV

Shell FuelSave. Váš spoľahlivý ťahúň.

Nech už vaše cesty smerujú kamkoľvek, sme tu na to, aby ste vždy spoľahlivo dorazili do cieľa. Preto sme vyvinuli plne aditivované palivá Shell FuelSave. Starajú sa o váš motor a slúžia ako prevencia vzniku usadenín.

Na kvalite nešetríme. Ani pri základnom palive.

 • Auto s ikonkou check marku.

  SPOĽAHLIVOSŤ NA PRVOM MIESTE

  Shell FuelSave podlieha testovaniu v náročných podmienkach. Viac ako 3 milióny najazdených kilometrov v 240 vozidlách.1 Jeden z mnohých dôvodov, prečo môžete nášmu palivu veriť.

 • Ikona olejničky, kvapkajúcej olej do ozubených koliesok.

  PLNE ADITIVOVANÉ PALIVO

  Obsahuje špeciálnu technológiu, ktorá vďaka svojim vlastnostiam pomáha udržiavať motor v optimálnej kondícii.

 • Ikona motorového valca s hviezdičkou symbol

  PREVENCIA VZNIKU USADENÍN V MOTORE

  Vďaka svojmu zloženiu pomáha Shell FuelSave zabraňovať vzniku škodlivých usadenín v kľúčových častiach palivového systému.

 • Ikona banky a skúmavky.

  VIAC AKO 100 ROKOV VÝVOJA PALÍV

  Starostlivosť o váš motor je našou prioritou. Ako jediná značka čerpacích staníc na slovenskom trhu vyvíjame palivá špičkovej kvality vo vlastných laboratóriách už viac ako 100 rokov!

1 Testy boli realizované od roku 2009 na európskych a ázijských vozidlách zo širokej škály popredných výrobcov vozidiel. Nie všetky vozidlá použité pri testoch sú k dispozícii na trhu v Slovenskej republike.

Nesklame na žiadnom kilometri.

Nesklame na žiadnom kilometri.

Cesta na dovolenku? Nebojte sa dlhých vzdialeností. Na Shell FuelSave sa môžete spoľahnúť aj na tých najdlhších cestách.

Nesklame na žiadnom kilometri.
Parťák na každý deň

Parťák na každý deň

Vieme, že aj tá najkratšia cesta môže byť dôležitá. Či už idete vyzdvihnúť deti zo školy, na nákúp alebo za starými rodičmi, s palivom Shell FuelSave v nádrži budú vaše cesty bez starostí.

Parťák na každý deň
Podrží aj na služobke

Podrží aj na služobke

Dôležitá prezentácia v neďalekom meste? Všetko dobre dopadne. S poriadnou prípravou a Shell FuelSave v nádrži zvládnete všetko!

Podrží aj na služobke
Má toho vaše auto za sebou už veľa?

Má toho vaše auto za sebou už veľa?

Shell FuelSave je vhodný aj pre staršie motory. Tak buďte v pohode. Doprajte svojmu autu kvalitné palivo a ešte toho spolu na cestách veľa zažijete.

Má toho vaše auto za sebou už veľa?

Spoznajte naše palivá

 • Shell FuelSave Natural 95 logo.

  SHELL FUELSAVE NATURAL 95

  Shell FuelSave Natural 95, určený pre benzínové motory, vďaka novému zloženiu pomáha znižovať energetické straty a tým napomáha účinnejšiemu chodu motora od momentu naštartovania.2

 • Shell FuelSave Diesel logo.

  SHELL FUELSAVE DIESEL

  Shell FuelSave Diesel obsahuje molekuly, ktoré odstraňujú usadeniny a prispievajú k čistote a účinnosti motora. Pomáha udržať motor čistý a zabraňuje vytváraniu nových usadenín v motore3.

2 Skutočné účinky a prínosy vlastností palív sa môžu líšiť v závislosti od typu a stavu vozidla, štýlu jazdy a jazdných podmienok; miera ich prejavu nie jej zaručená. Viac informácií nájdete v sekcii „Zloženie palív Shell“.

3 Pomáha čistiť a chrániť kľúčové súčasti palivovej sústavy, ako sú vstrekovače paliva, pred tvorbou usadenín znižujúcich výkon. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu vozidla, jeho stavu a štýlu jazdy: Miera ich prejavu nie je zaručená.

Ikonka pravítka a kružidla.

Do školy vždy načas

Škola je v plnom prúde a s ňou sa začala kopa povinností. Zobudiť deti, pripraviť raňajky, odviezť ich do školy. Ale keď konečne odídeme z domu a nasadneme do auta, všetko zo mňa opadne. Cestou sa občas zastavíme na Shell. Vonku mi pán natankuje, vraj aby som sa nezašpinila. Ja si medzitým skočím po kávu, zaplatím a deti odveziem vždy načas.

Jana P., 35 rokov

Ikona pracovnej aktovky.

Na poradu cez celú republiku

Mám rád svoju prácu, aj keď mesačne najazdím tisíce kilometrov. Tankujem na Shell, pretože vždy zbieram samolepky na nejaký darček pre syna. Z autíčok sa vždy veľmi teší. A ja som zas pokojný, že auto jazdí, ako má. Asi na tých palivách od Shell niečo bude.

Kamil V., 43 rokov

Ikona nákupného košíka a nákupnej tašky.

Na nákup aj za rodinou

Všetci sa smejú dôchodcom, že obchádzajú supermarkety kvôli každej zľave, ale chcela by som vidieť, ako by si vystačili s pár stovkami mesačne. Musím prehodnotiť každú položku. Som rada, že ma moja Alfička, ako hovorím svojmu autíčku, dovezie, kam potrebujem. Vnuk mi odporučil, nech tankujem na Shellke, a Alfička je spokojná.

Ľudmila V., 73 rokov

Ikona auta so srdiečkom.

Splnený sen

Pred 3 mesiacmi som si splnil svoj chlapčenský sen a kúpil som si nové BMW. Je to bomba, ozajstná radosť z jazdy. Ale tiež starostlivosť ako o bábätko. Najesť, napiť… Ako správny rodič som sa rozhodol pre to najlepšie, takže tankujem jedine na Shell.

Roman A., 28 rokov