Všetky palivá Shell obsahujú technológiu DYNAFLEX pre lepšiu účinnosť motora. 2

Naše najmodernejšie palivá sú výsledkom širokého testovania na viac ako 3 miliónoch km vo viac ako 240 vozidlách. 3

Pretože, nech už idete kamkoľvek, chceme, aby ste nám dôverovali.

Shell fuelsave gasoline logo

Palivo Shell FuelSave 95

Obsahuje technológiu znižujúcu trenie a vylepšenú technológiu odstraňovania nečistôt. 4

Benefity paliva Shell FuelSave 95

Benzínové palivo Shell FuelSave obsahuje o 20 % viac čistiacich molekúl oproti predošlému zloženiu. Obsahuje DYNAFLEX technológiu, ktorá podporuje znižovanie trenia v motore od prvého okamihu na diaľnici a aj v meste. 5

Shell fuelsave diesel logo

Palivo Shell FuelSave Diesel

Palivo Shell FuelSave Diesel obsahuje čistiace molekuly pre čistý a účinný motor. 6

Benefity paliva Shell FuelSave Diesel

V dvoch rozličných štandardných testoch dokázalo palivo Shell FuelSave Diesel udržať výrazne vyššiu čistotu palivových vstrekovačov než jeho predošlé zloženie. 7

  1. Pomáha čistiť a chrániť kľúčové komponenty palivového systému, akými sú sacie ventily alebo vstrekovače paliva od usadenín znižujúcich výkon. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdenia; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené. Pre viac informácií prejdite do sekcie "DYNAFLEX technológia".
  2. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdenia; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené. Pre viac informácií prejdite do sekcie "DYNAFLEX technológia".
  3. Podľa testov vykonávaných od roku 2009 na európskych a ázijských vozidlách zo širokej škály popredných výrobcov. Nie všetky vozidlá používané pri testovaní sú dostupné na slovenskom trhu.
  4. Pomáha čistiť a chrániť kľúčové komponenty palivového systému, akými sú sacie ventily alebo vstrekovače paliva od usadenín znižujúcich výkon. Molekuly znižujúce trenie pomáhajú základným komponentom vášho motora. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdenia; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené. Pre viac informácií prejdite do sekcie "DYNAFLEX technológia".
  5. V porovnaní s predchádzajúcim zložením benzínového paliva Shell FuelSave. Pomáha čistiť a chrániť kľúčové komponenty palivového systému, akými sú sacie ventily alebo vstrekovače paliva od usadenín znižujúcich výkon. Molekuly znižujúce trenie pomáhajú základným komponentom vášho motora. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdenia; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené. Pre viac informácií prejdite do sekcie "DYNAFLEX technológia".
  6. Pomáha čistiť a chrániť kľúčové komponenty palivového systému, akými sú sacie ventily alebo vstrekovače paliva od usadenín znižujúcich výkon. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdenia; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené. Pre viac informácií prejdite do sekcie "DYNAFLEX technológia".
  7. V porovnaní s predchádzajúcim zložením Shell FuelSave Diesel podľa výsledkov štandardného testovania motorov DW10B a XUD9. Pomáha čistiť a chrániť kľúčové komponenty palivového systému, akými sú sacie ventily alebo vstrekovače paliva od usadenín znižujúcich výkon. Molekuly znižujúce trenie pomáhajú základným komponentom vášho motora. Skutočné účinky a prínosy sa môžu líšiť v závislosti od typu a stavu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdenia; ich prejavy nie sú bezpodmienečne zaručené. Pre viac informácií prejdite do sekcie "DYNAFLEX technológia".

Viac informácií v časti Palivá Shell

Shell V-Power Racing 100

Zistite viac o našom najvýkonnejšom palive.

Shell V-Power 95

Zistite viac o našom prémiovom benzínovom palive.

Shell V-Power

Získajte viac informácií o palive Shell V-Power s technológiou DYNAFLEX.