„Ponúkame 30 rokov skúseností na slovenskom trhu a značku, ktorá je svetovo známa už vyše 100 rokov.“

Palivá Shell V-Power

Kvalitné palivá s pokročilou technológiou

Spojenie so značkou Shell znamená pre vašich zákazníkov možnosť tankovať päť druhov vysokokvalitných palív Shell obohatených inovatívnou technológiou, ktorá pomáha čistiť a chrániť motor a zvyšovať tak jeho účinnosť. Všetky palivá Shell obsahujú unikátne aditíva vyvinuté vo vlastných laboratóriách Shell v nemeckom Hamburgu. Naše palivá sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky každého vozidla:

 • Shell FuelSave Natural 95 a Shell FuelSave Diesel: kvalitné, plne aditivované základné palivá
 • Shell V-Power 95 a Shell V-Power Diesel: výkonné palivá pre maximálny čistiaci efekt
 • Shell V-Power Racing 100: naše najsilnejšie palivo, ktoré používajú aj svetoví pretekári (najrýchlejší pretekári zo stajne Ferrari)

Viac o palivách Shell

Formát Shop Select

Inovatívny formát shopu Shell Select

Rozvíjajte svoj biznis s našou novou značkou Shell Café. Ako náš partner získate prístup k plnému sortimentu našej privátnej značky, zahŕňajúci napríklad:

 • kávy Shell Café 100% Arabica a Shell Café Espresso zmes,
 • hotdogy,
 • čerstvé bagety,
 • čerstvé pečivo,
 • špeciality na grile,
 • predbalený sortiment.

My vám poradíme ako s prípravou a realizáciou nového formátu, tak aj so samotnou prevádzkou.

Palivová karta Shell

Palivové karty Shell a vernostný program Shell ClubSmart

Záleží nám na spokojnosti všetkých našich zákazníkov, firemných aj spotrebiteľov.

Firemným zákazníkom poskytujeme komplexný systém služieb v oblasti palivových kariet a mobility, založených na viac než 50 rokoch skúseností a pochopení potrieb každého typu vozového parku. Na všetkých čerpacích staniciach Shell na Slovensku môžu zákazníci využiť palivové karty Shell, ESSO, OMV a CCS.

Vždy sa snažíme, aby sme svojim zákazníkom ponúkli niečo navyše. Preto naši zákazníci môžu čerpať výhody z nášho vernostného programu Shell ClubSmart – populárnymi benefitmi sú napríklad výber odmien alebo zľavy za body!

Spoluprácou so spoločnosťou Shell sa zaradíte medzi čerpacie stanice, ktorých služby môžu využívať nielen početní členovia vernostného programu Shell ClubSmart, ale aj firemní zákazníci tankujúci prostredníctvom jedného z najväčších kartových programov v Európe – programu palivových kariet Shell.

Našou spoločnou snahou je využiť potenciál vašej stanice na rozšírenie oboch týchto segmentov o nových zákazníkov pomocou prvotriednej starostlivosti o zákazníkov na staniciach a našich skúseností.

Více o Shell Clubsmart

Vy ako náš partner

Vy ako náš partner

Uvedomujeme si, že stojí za to investovať do dlhodobých vzťahov, preto nám záleží na vašom rozvoji. Sme si vedomí problémov, ktoré môžu vzniknúť pri prevádzke čerpacej stanice, preto partnerom poskytujeme svoje know-how. So značkou Shell sa zároveň môžete stať súčasťou všetkých marketingových kampaní, ktoré vytvára náš profesionálny tím.

Po celý čas spolupráce vám bude k dispozícii náš oblastný manažér, ktorý sa bude v rámci našej spolupráce starať o rozvoj služieb a ich poskytovanie na najvyššej úrovni.

Pre prípad riešenia akýchkoľvek urgentných záležitostí sa môžete obrátiť aj na naše zákaznícke centrum.

Udržitelnost

Udržateľnosť

Pretože sme si vedomí svojej obrovskej spoločenskej aj environmentálnej zodpovednosti, investujeme veľa úsilia aj prostriedkov do inovácií v oblasti ekológie a obnoviteľných zdrojov, aby všetka naša činnosť bola čo najohľaduplnejšia k našej planéte. V rámci prebiehajúceho rozvoja našej siete – ako v oblasti alternatívnych druhov palív a e-mobility, tak aj v oblasti udržateľnej prevádzky staníc (fotovoltika, znižovanie nákladov na energie) – sme schopní zdieľať skúsenosti, ktoré sme doposiaľ v tomto ohľade získali po celom svete, a pomôcť tak partnerom k udržateľnému rozvoju ich biznisu.

Spoločná cesta

Spoločná cesta

Príprava partnerskej stanice do štandardu Shell spravidla vyžaduje určitú investíciu, na ktorej sa spoločnosť Shell podieľa. Každú novú spoluprácu posudzujeme individuálne a snažíme sa vždy nájsť cestu, ako úspešne budovať spoločný a konkurencieschopný biznis ako partneri.

Spolupráca s partnermi je postavená na piatich pilieroch:

 1. Kvalitné palivá Shell a technológie
 2. Obchod zastrešený značkou Shell Café
 3. Vernostný program Shell ClubSmart
 4. Palivové karty Shell
 5. Marketingové aktivity

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na scas-partneri@shell.com alebo na telefónnom čísle 844 194 264.

Náš obchodný zástupca vám upresní a vysvetlí detaily našej partnerskej ponuky. Tešíme sa na prípadnú spoluprácu.