PREČO SA PRIDAŤ K SPOLOČNOSTI SHELL?

Výhody a benefity

Skombinujte naše kreatívne, kolaboratívne pracovné prostredie a celosvetové pôsobenie s úžasnou škálou benefitov a nástup do spoločnosti Shell sa stane inšpiratívnou kariérnou voľbou.

Zanechajte výrazný vplyv

Tešte sa na kariéru v spoločnosti Shell motivovanú účelom. Práca, ktorú vykonávate, by mohla pozitívne ovplyvniť váš život, vašu komunitu a celý svet.

Sme jeden tím

Navzájom sme oddaní dobrým podmienkam a úspechu. V rámci kultúry spolupráce, rešpektu, integrity a vzájomnej starostlivosti máme spoločné hodnoty, ktoré sú súčasťou všetkého, čo robíme.

Preskúmajte svet príležitostí

Naše celosvetové pôsobenie a rozmanitá obchodná činnosť vám umožnia flexibilne preskúmať širokú škálu príležitostí v spoločnosti Shell, aby ste mohli neustále kariérne rásť.

ŠPECIALIZOVANÝ OBSAH

Naše podnikanie v skratke

Naše podnikanie vzniklo na základe inovatívnej technológie a zručných zamestnancov. Tým, že spoločnosť Shell poskytuje energiu na udržanie životov ľudí už viac ako 125 rokov, stala sa jednou z popredných spoločností na svete. Podarilo sa nám to tak, že plníme potreby našich zákazníkov. Zistite viac o tom, ako pracujeme na spoločnom napredovaní v oblasti energie.

Užitočné tipy pre vašu kariéru

V našom Centre zdrojov nájdete pomôcky a tipy, ktoré vám môžu pomôcť pri žiadaní o prácu, a zistite viac o živote v spoločnosti Shell.

Práca na čerpacích staniciach Shell

Práca u prevádzkovateľov čerpacích staníc je zaujímavou príležitosťou. Nájdite si zamestnanie, ktoré spĺňa Vaše očakávania.

MÔŽE VÁS TIEŽ ZAUJÍMAŤ

Kontaktujte nás

Ak potrebujete pomoc a informácie týkajúce sa svojej žiadosti alebo náborového procesu, môžete sa na nás obrátiť.

Náborové podvody

Toto je dôležité oznámenie o podvodnej komunikácii, ku ktorej došlo vo vzťahu k verejnosti.

Najčastejšie otázky týkajúce sa kariéry

Preskúmajte časť Najčastejšie otázky a nájdite odpovede, ktoré hľadáte.