Palivová karta Shell

Netankujte za stojanovú cenu, keď môžete mať palivo výhodnejšie. S palivovou kartou Shell získate zľavu a platiť môžete pohodlne aj mobilom.

Pre firmy s vozovým parkom vozidiel do 12 ton

Poskytujeme komplexné riešenie pre firmy, ktoré majú vozový park osobných automobilov alebo úžitkových ľahkých až stredne ťažkých vozidiel.

Nákladná doprava

Zistite, ako Shell Commercial Road Transport dokáže pomôcť vám aj vašim vodičom na ich cestách. Máme pre vás komplexnú ponuku služieb od mýta až po alternatívne palivá. Požiadajte o ponuku.

Palivová karta pre malé firmy – Shell Fleet App

Vďaka aplikácii Shell Fleet App je správa vozového parku do 10 vozidiel efektívna a intuitívna.

Prečo Mať Palivovú Kartu Shell

Rozsiahla sieť

Máme za sebou 50 rokov skúseností a k dispozícii jednu z najväčších sietí čerpacích staníc na svete.

Shell Telepass SmartPay

Natankujte a jeďte! S naším EETS řešením můžete platit za mýto i za natankované palivo v Evropě palubní jednotkou Shell Telepass.

Platba mýta bez starostí

Európske riešenie mýta od spoločnosti Shell je navrhnuté tak, aby Vám a Vašim vodičom uľahčilo život.

Spoznajte kvalitu našich palív

Už viac ako 100 rokov vývoja vo vlastných laboratóriách, tisíce hodín výskumu a spolupráca s Ferrari. Vášeň a túžba po dokonalosti. To sú dôvody, prečo je Shell celosvetovým expertom na palivá.

Shell SmartPay –plaťte jednoducho, plaťte mobilom

Prinášame vám rýchlejšie platby za tankovanie a umývacie programy na vybraných staniciach Shell. Nabudúce pohodlne zaplaťte z auta.

Palivová karta Shell – váš partner na cestách

Tankujte v SR s palivovou kartou Shell a zbavte sa všetkých starostí.

Výhody palivovej karty

Novinky

Nové triedy zdaňovania emisií CO₂

Európska komisia zmenila a doplnila smernicu o eurovinetách s cieľom zlepšiť klímu. V dôsledku toho sa nemecké mýto pre ťažké nákladné vozidlá (ŤNV) rozšíri o osobitný poplatok založený na emisiách CO₂.

Kompenzácia emisií CO₂

Zapojte sa do mechanizmu kompenzácií emisií skleníkových plynov so shell.

Natankujte 150 l a vychutnajte si jedlo s kávou za 2,19 €

Spoločnosť SHELL Slovakia s.r.o. prichádza na slovenský trh s novinkou pre firemných zákazníkov, ktorí natankujú na našich čerpacích staniciach.

Slovenské mýto

Uľahčite si život s EETS – európskym riešením mýta od spoločnosti Shell. Už čoskoro bude EETS pokrývať aj Slovensko.

Shell LNG na našich čerpacích staniciach

Shell LNG môže prispieť k znižovaniu emisií skleníkových plynov typu well-to-wheel u nákladných vozidiel až o 22% v porovnaní s tradičnou naftou.

Opravy, parkovanie, umývanie nákladných vozidiel a čistenie nádrží

Pozrite sa spolu s nami, ako spoločnosť Shell a naši partneri vedia pomôcť Vášmu vozovému parku zostať čistým a jednoducho nájsť parkovacie miesto počas Vašej cesty.

Palivovým manažmentom môže dopravca ušetriť až 30 percent nákladov

Dopravcovia v Európe dnes stoja pred zásadnou výzvou. Buď dokážu znížiť svoju uhlíkovú stopu, alebo sa musia pripraviť na finančné aj reputačné postihy. Pomôcť môžu účinnejšie palivá a efektívnejší palivový manažment.

Smer nulové emisie

Shell Fleet Solutions spúšťa program Smer nulové emisie. Naše služby a riešenia sú navrhnuté tak, aby vám pomohli identifikovať a zvoliť najvhodnejší spôsob znižovania emisií vášho vozového parku s ohľadom na vaše špecifické potreby.

Doplňujúce vyhlásenie o ochrane súkromia – Shell Fleet Solutions

Ochrana Vašich osobných údajov je pre nás dôležitá, preto, prosíme, venujte čas tomu, aby ste sa oboznámili s týmto Doplňujúcim vyhlásením o ochrane súkromia – Shell Fleet Solutions (ďalej len „Vyhlásenie“), a kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky. Toto Vyhlásenie dopĺňa Oznámenie o ochrane súkromia – zákazníci-podnikatelia, dodávatelia, obchodní partneri a investori, ktoré je dostupné na https://www.shell.sk/privacy.html.

Správa o vývoji v cestnej diaľkovej nákladnej doprave

Spoločnosti Shell a Frost & Sullivan spojili sily, aby preskúmali trendy, ktoré menia odvetvie cestnej nákladnej dopravy a postavili sa novým výzvam. Najnovší výskum uverejnený v publikácii Správa o vývoji v cestnej diaľkovej nákladnej doprave skúma kľúčové faktory ovplyvňujúce vývoj v tomto odvetví – od digitalizácie ovplyvňujúcej vývoj novej generácie riešení pre riadenie vozového parku až po úlohu, ktorú hrajú udržateľnosť a dekarbonizácia pri zaistení budúcej prosperity prevádzok. Publikácia ponúka hodnotné návody manažérom vozových parkov ako sa lepšie pripraviť na budúcnosť odvetvia.

Stiahnite si správu