Prečo Mať Palivovú Kartu Shell

Rozsiahla sieť

Máme za sebou 50 rokov skúseností a k dispozícii jednu z najväčších sietí čerpacích staníc na svete.

Naše cestné služby

Niektorí ľudia vidia na ceste pred sebou veľa komplikácií. My vidíme jednoduchosť.

Shell SmartPay –plaťte jednoducho, plaťte mobilom

Prinášame vám rýchlejšie platby za tankovanie a umývacie programy na vybraných staniciach Shell. Nabudúce pohodlne zaplaťte z auta.

Palivová karta Shell – váš partner na cestách

Tankujte v SR s palivovou kartou Shell a zbavte sa všetkých starostí.

Viac o palivovej karte

Novinky

S jednou palubnou jednotkou do siedmich štátov

Bulharsko je ďalšou krajinou, kde vodiči nákladných vozidiel môžu platiť mýto za používanie ciest prostredníctvom palubnej jednotky Shell EETS4U.

Palivovým manažmentom môže dopravca ušetriť až 30 percent nákladov

Dopravcovia v Európe dnes stoja pred zásadnou výzvou. Buď dokážu znížiť svoju uhlíkovú stopu, alebo sa musia pripraviť na finančné aj reputačné postihy. Pomôcť môžu účinnejšie palivá a efektívnejší palivový manažment.

Parkovanie, umývanie nákladných vozidiel a čistenie nádrží

Pozrite sa spolu s nami, ako spoločnosť Shell a naši partneri vedia pomôcť Vášmu vozovému parku zostať čistým a jednoducho nájsť parkovacie miesto počas Vašej cesty.

Adblue® na čerpacích staniciach Shell

Vodiči kamiónovej dopravy, autobusov a autokarov majú na našich čerpacích staniciach k dispozícii AdBlue®. Je to mimoriadne čistý roztok špeciálne vyvinutý pre dieselové motory so systémom SCR.

Čipová karta Shell – vyššia úroveň zabezpečenia

Neustále sa snažíme, aby zabezpečenie našich palivových kariet Shell bolo na tej najvyššej úrovni, a preto sú všetky naše nové karty vybavené čipom.

Palivová karta Shell a GDPR

Ochrana Vašich osobných údajov je pre nás dôležitá, preto, prosíme, venujte čas tomu, aby ste sa oboznámili s týmto Vyhlásením o ochrane súkromia – Shell Fleet Solutions (ďalej len „Vyhlásenie“), a kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky. Toto Vyhlásenie dopĺňa Oznámenie o ochrane súkromia – zákazníci-podnikatelia, dodávatelia, obchodní partneri a investori, ktoré je dostupné na https://www.shell.sk/privacy.html.