Prečo Mať Palivovú Kartu Shell

Rozsiahla sieť

Máme za sebou 50 rokov skúseností a k dispozícii jednu z najväčších sietí čerpacích staníc na svete.

Kompenzácia emisií CO₂

Zapojte sa do mechanizmu kompenzácií emisií skleníkových plynov so shell.

Platba mýta bez starostí

Európske riešenie mýta od spoločnosti Shell je navrhnuté tak, aby Vám a Vašim vodičom uľahčilo život.

Shell SmartPay –plaťte jednoducho, plaťte mobilom

Prinášame vám rýchlejšie platby za tankovanie a umývacie programy na vybraných staniciach Shell. Nabudúce pohodlne zaplaťte z auta.

Palivová karta Shell – váš partner na cestách

Tankujte v SR s palivovou kartou Shell a zbavte sa všetkých starostí.

Výhody palivovej karty

Novinky

Natankujte 200 | a vychutnajte si jedlo s kávou za 1,99 €

Spoločnosť SHELL Slovakia s.r.o. prichádza na slovenský trh s novinkou pre firemných zákazníkov, ktorí natankujú na našich čerpacích staniciach.

Spustenie nového systému e-TOLL v Poľsku sa blíži

Nový systém e-TOLL (elektronického mýta) je inovatívne riešenie založené na satelitnej technológii a používa sa na zber údajov o polohe z vozidiel jazdiacich po cestách podliehajúcich plateniu mýta. Nový systém elektronického mýta nahradí doterajší systém viaTOLL a umožní elektronický výber mýta na vybraných úsekoch siete diaľnic, rýchlostných ciest a štátnych ciest spravovaných spoločnosťou GDDKiA. Na systém e-Toll bude dohliadať KAS Szef (národná daňová správa). Poľské mýto nepodlieha DPH, tzn. neexistuje možnosť vrátenia dane.

S palubnou jednotkou Shell EETS4U jazdíte pohodlne už v ôsmich krajinách vrátane Maďarska

Shell poskytuje podporu dopravcom, ktorí majú záujem o pre­jazd s jedinou palubnou jednotkou Rakúskom, Nemeckom (vrátane tunelov Herrentunnel a Warnowtunnel), Francúzskom, Belgickom (vrátane tunela Liefkenshoek), Portugalskom, Španielskom, Bulharskom a najnovšie aj Maďarskom.

Shell LNG na našich čerpacích staniciach

Shell LNG môže prispieť k znižovaniu emisií skleníkových plynov typu well-to-wheel u nákladných vozidiel až o 22% v porovnaní s tradičnou naftou.

Opravy, parkovanie, umývanie nákladných vozidiel a čistenie nádrží

Pozrite sa spolu s nami, ako spoločnosť Shell a naši partneri vedia pomôcť Vášmu vozovému parku zostať čistým a jednoducho nájsť parkovacie miesto počas Vašej cesty.

Palivovým manažmentom môže dopravca ušetriť až 30 percent nákladov

Dopravcovia v Európe dnes stoja pred zásadnou výzvou. Buď dokážu znížiť svoju uhlíkovú stopu, alebo sa musia pripraviť na finančné aj reputačné postihy. Pomôcť môžu účinnejšie palivá a efektívnejší palivový manažment.

Adblue® na čerpacích staniciach Shell

Vodiči kamiónovej dopravy, autobusov a autokarov majú na našich čerpacích staniciach k dispozícii AdBlue®. Je to mimoriadne čistý roztok špeciálne vyvinutý pre dieselové motory so systémom SCR.

Palivová karta Shell a GDPR

Ochrana Vašich osobných údajov je pre nás dôležitá, preto, prosíme, venujte čas tomu, aby ste sa oboznámili s týmto Vyhlásením o ochrane súkromia – Shell Fleet Solutions (ďalej len „Vyhlásenie“), a kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky. Toto Vyhlásenie dopĺňa Oznámenie o ochrane súkromia – zákazníci-podnikatelia, dodávatelia, obchodní partneri a investori, ktoré je dostupné na https://www.shell.sk/privacy.html.

Správa o vývoji v cestnej diaľkovej nákladnej doprave

Spoločnosti Shell a Frost & Sullivan spojili sily, aby preskúmali trendy, ktoré menia odvetvie cestnej nákladnej dopravy a postavili sa novým výzvam. Najnovší výskum uverejnený v publikácii Správa o vývoji v cestnej diaľkovej nákladnej doprave skúma kľúčové faktory ovplyvňujúce vývoj v tomto odvetví – od digitalizácie ovplyvňujúcej vývoj novej generácie riešení pre riadenie vozového parku až po úlohu, ktorú hrajú udržateľnosť a dekarbonizácia pri zaistení budúcej prosperity prevádzok. Publikácia ponúka hodnotné návody manažérom vozových parkov ako sa lepšie pripraviť na budúcnosť odvetvia.

Stiahnite si správu