Prečo Mať Palivovú Kartu Shell

Rozsiahla sieť

Máme za sebou 50 rokov skúseností a k dispozícii jednu z najväčších sietí čerpacích staníc na svete.

Shell Telepass SmartPay

Natankujte a jeďte! S naším EETS řešením můžete platit za mýto i za natankované palivo v Evropě palubní jednotkou Shell Telepass.

Platba mýta bez starostí

Európske riešenie mýta od spoločnosti Shell je navrhnuté tak, aby Vám a Vašim vodičom uľahčilo život.

Spoznajte kvalitu našich palív

Už viac ako 100 rokov vývoja vo vlastných laboratóriách, tisíce hodín výskumu a spolupráca s Ferrari. Vášeň a túžba po dokonalosti. To sú dôvody, prečo je Shell celosvetovým expertom na palivá.

Shell SmartPay –plaťte jednoducho, plaťte mobilom

Prinášame vám rýchlejšie platby za tankovanie a umývacie programy na vybraných staniciach Shell. Nabudúce pohodlne zaplaťte z auta.

Palivová karta Shell – váš partner na cestách

Tankujte v SR s palivovou kartou Shell a zbavte sa všetkých starostí.

Výhody palivovej karty

Novinky

Nové triedy zdaňovania emisií CO₂

Európska komisia zmenila a doplnila smernicu o eurovinetách s cieľom zlepšiť klímu. V dôsledku toho sa nemecké mýto pre ťažké nákladné vozidlá (ŤNV) rozšíri o osobitný poplatok založený na emisiách CO₂.

Kompenzácia emisií CO₂

Zapojte sa do mechanizmu kompenzácií emisií skleníkových plynov so shell.

Natankujte 150 l a vychutnajte si jedlo s kávou za 2,19 €

Spoločnosť SHELL Slovakia s.r.o. prichádza na slovenský trh s novinkou pre firemných zákazníkov, ktorí natankujú na našich čerpacích staniciach.

Slovenské mýto

Uľahčite si život s EETS – európskym riešením mýta od spoločnosti Shell. Už čoskoro bude EETS pokrývať aj Slovensko.

Shell LNG na našich čerpacích staniciach

Shell LNG môže prispieť k znižovaniu emisií skleníkových plynov typu well-to-wheel u nákladných vozidiel až o 22% v porovnaní s tradičnou naftou.

Opravy, parkovanie, umývanie nákladných vozidiel a čistenie nádrží

Pozrite sa spolu s nami, ako spoločnosť Shell a naši partneri vedia pomôcť Vášmu vozovému parku zostať čistým a jednoducho nájsť parkovacie miesto počas Vašej cesty.

Palivovým manažmentom môže dopravca ušetriť až 30 percent nákladov

Dopravcovia v Európe dnes stoja pred zásadnou výzvou. Buď dokážu znížiť svoju uhlíkovú stopu, alebo sa musia pripraviť na finančné aj reputačné postihy. Pomôcť môžu účinnejšie palivá a efektívnejší palivový manažment.

Smer nulové emisie

Shell Fleet Solutions spúšťa program Smer nulové emisie. Naše služby a riešenia sú navrhnuté tak, aby vám pomohli identifikovať a zvoliť najvhodnejší spôsob znižovania emisií vášho vozového parku s ohľadom na vaše špecifické potreby.

Doplňujúce vyhlásenie o ochrane súkromia – Shell Fleet Solutions

Ochrana Vašich osobných údajov je pre nás dôležitá, preto, prosíme, venujte čas tomu, aby ste sa oboznámili s týmto Doplňujúcim vyhlásením o ochrane súkromia – Shell Fleet Solutions (ďalej len „Vyhlásenie“), a kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky. Toto Vyhlásenie dopĺňa Oznámenie o ochrane súkromia – zákazníci-podnikatelia, dodávatelia, obchodní partneri a investori, ktoré je dostupné na https://www.shell.sk/privacy.html.

Správa o vývoji v cestnej diaľkovej nákladnej doprave

Spoločnosti Shell a Frost & Sullivan spojili sily, aby preskúmali trendy, ktoré menia odvetvie cestnej nákladnej dopravy a postavili sa novým výzvam. Najnovší výskum uverejnený v publikácii Správa o vývoji v cestnej diaľkovej nákladnej doprave skúma kľúčové faktory ovplyvňujúce vývoj v tomto odvetví – od digitalizácie ovplyvňujúcej vývoj novej generácie riešení pre riadenie vozového parku až po úlohu, ktorú hrajú udržateľnosť a dekarbonizácia pri zaistení budúcej prosperity prevádzok. Publikácia ponúka hodnotné návody manažérom vozových parkov ako sa lepšie pripraviť na budúcnosť odvetvia.

Stiahnite si správu