Základnou zmenou vernostného programu Shell ClubSmart je rýchlejšie získavanie bodov. 2-násobok získa zákazník pri natankovaní aspoň 30 litrov a 4-násobok za nedeľné tankovanie rovnakého objemu prémiových palív. Viac bodov sa teraz na vernostný účet zákazníka pripíše aj za doplnkové nákupy občerstvenia alebo umývacích programov. „Chceme, aby zákazníci aktívnejšie využívali výhody vernostného programu. Na jednej strane zrýchľujeme zbieranie bodov, na druhej viac sprístupňujeme odmeny,“ sumarizuje Zuzana Martinková, manažérka vernostného programu Shell ClubSmart. 

V novom katalógu je širšia ponuka odmien v nižšej bodovej hodnote a stále sú prístupné aj najobľúbenejšie odmeny. „Napríklad, populárnu zľavu na palivo za Shell ClubSmart body môžu zákazníci využívať naďalej celý rok.“ Zbierať body môžu zákazníci vždy pri tankovaní, umývacích programoch aj za doplnkové nákupy v predajni. Za každé euro z nákupu produktov deli2go získa držiteľ vernostnej karty 2 body a za každé euro z nákupu ostatných produktov automaticky získava 1 bod. Za umývací program Perfektný lesk sa teraz pripíše na vernostnej karte 200 Shell ClubSmart bodov, čo je o 50 bodov viac ako pred tým.

Odmena z katalógu len za jedno tankovanie? S vernostnou kartou Shell ClubSmart je to možné. Stačí natankovať aspoň 30 litrov výkonných palív Shell V-Power Nitro+ a na účte pribudne dvojnásobný počet vernostných bodov a až štvornásobný počet v nedeľu. Za tridsať litrov paliva tak zákazník pokojne dotankuje nielen prázdnu nádrž, ale aj prázdny žalúdok. Hot dog chilli na čerpacej stanici totiž dostane už za 210 Shell ClubSmart bodov. 

Získať vernostnú kartu Shell ClubSmart je teraz ešte jednoduchšie. Stačí si vyzdvihnúť kartu na ktorejkoľvek čerpacej stanici Shell a zaregistrovať on-line na stránke www.shellsmart.com. S online registráciou do 5 dní od prvého pripočítania bodov príde na účet 119 bonusových Shell ClubSmart bodov, ktoré sa dajú využiť napríklad na kávu deli2go. S novým katalógom prichádzajú aj nové odmeny. Katalóg je dostupný zadarmo na každej čerpacej stanici a veľké množstvo produktov sa dá objednať on-line ešte výhodnejšie – so zľavou 10 percent.

Prehľad noviniek

  • 2-násobok bodov za tankovanie aspoň 30 litrov
  • 4-násobok bodov za tankovanie prémiových palív aspoň 30 litrov v nedeľu
  • Viac bodov za vybraté položky tovaru a služieb - nákup kávy, panini, hot dogu, energy drinku Shell V-Power, vody do ostrekovačov či vybraných umývacích programov
  • Zjednodušený registračný proces do programu
  • Nový katalóg s väčšou ponukou odmien s nižšou bodovou hodnotou
  • 10 % zľava na niektoré odmeny objednané on-line