Palivová karta Shell

Palivová karta Shell

Pohodlne a výhodne s ňou natankujete aj zaplatíte mýto. Palivovou kartou Shell môžete zaplatiť na viac ako 43 000 čerpacích staniciach Shell po celej Európe. Vyskúšajte ju a užite si bezhotovostné platenie a plnú kontrolu nad vašim vozovým parkom.

Získajte vašu palivovú kartu Shell

    

Plaťte pohodlne palivovou kartou Shell po celej Európe

 • Výhodné tankovanie

  Netankujte za cenu uvedenú na stojane, keď môžete mať palivo výhodnejšie. S palivovou kartou Shell získate zľavu a platiť s ňou môžete pohodlne aj cez mobil.

  Registrujte sa ešte dnes

 • Bezpečnosť na prvom mieste

  Získajte kontrolu nad spotrebou pohonných hmôt. Nastavte si limity aj miesta, kde a kedy bude môcť byť karta použitá. Transakcie potom s našou čipovou kartou sledujete v reálnom čase online.

 • Využívajte najširšiu sieť čerpacích staníc na svete

  Naša rozsiahla sieť čerpacích staníc zaistí, že to k nám nikdy nebudete mať ďaleko. Na Slovensku môžete natankovať na 96 čerpacích staniciach Shell, na 29 staniciach nájdete umývacie linky a na 6 sprchové kúty.

  Preskúmať sieť staníc

Získejte maximum spotřební daně zpět

test

Ušetríte náklady za naftu prostredníctvom vrátenia spotrebnej dane.

Okrem vrátenia DPH Vám môže Shell pomôcť tiež s vrátením časti spotrebnej dane z nákupu nafty. Túto službu ponúkame pre Belgicko, Francúzsko, Maďarsko, Taliansko, Slovinsko a Španielsko.

viac informácií v časti Firemní zákazníci

DPH a spotrebná daň

Už žiadne nekonečné papierovanie. Jednoduchý a optimalizovaný spôsob ľahkého a rýchleho uplatnenia nároku na vrátenie dane.

Tunely a mosty

Ponúkame jednoduchý spôsob úhrady dopravných služieb, ako je napr. mýtne v tuneloch a na mostoch.