Parking, Washing and Tank Cleaning

Starostlivosť o vozový park znamená viac ako len cesta z bodu A do bodu B.

V čase pravidelných prestávok, je potrebné poskytnúť bezpečie vodičovi i tovaru vo vozidle, rovnako aj udržať čistotu vozidla počas dlhých ciest. Spoločnosť Shell Vám ponúka celý rad služieb, ktoré vám môžu pomôcť a zjednodušiť Vašu prácu.

Parkovanie nákladných vozidiel

Naša sieť spoľahlivého a bezpečného parkovania uľahčí vodičom život a zároveň Vám dá istotu, že Vaše vozidlo, ako aj tovar v ňom je v bezpečí a taktiež Vám poskytne vedomie, že Vaše podnikanie je v súlade s predpismi o bezpečnosti na cestách.

Umývanie nákladných vozidiel

Čisté vozidlo je ako vizitka spokojnosti pre Vašu spoločnosť a pravidelné čistenie Vám môže pomôcť znižovať náklady na jeho údržbu. V spolupráci so širokou sieťou našich partnerov Vám vieme jednoducho začleniť umývanie nákladných vozidiel do prepravných trás.

Čistenie nádrží

V súlade s normami na ochranu zdravia a zaistenie bezpečnosti je nevyhnutné, aby sa nádrže pravidelne a dôkladne čistili zvnútra, ale aj zvonka. Zamestnanci našich partnerov sú vždy vyškolení na čistenie Vašich cisterien a nádrží podľa najvyšších štandardov.

Opravy

Sme tu pre Vás vždy keď potrebujete menšiu alebo väčšiu opravu vozidla na ceste. Naša celoeurópska sieť partnerských servisov a opravovní znamená, že máte vždy potrebnú pomoc poruke. Naša aplikácia uľahčuje vyhľadávanie, rezerváciu a platbu za opravu.

Our European wide network covers

Mapa

Spolupracujeme s niekoľkými partnermi a poskytujeme rozsiahlu sieť na čistenie, umývanie a parkovanie nákladných vozidiel v celej Európe. Spoločnosť Shell spolupracuje s partnermi, ktorí poskytujú parkovacie služby, umývanie nákladných vozidiel a čistenie nádrží v rôznych krajinách v rámci Európy, pričom sieť našich partnerov sa neustále rozširuje.

Objavte ešte viac doplnkových služieb od spoločnosti Shell

Vyhľadávač čerpacích staníc

Ponúkame jednu z najväčších sieti na svete, ktorá poskytuje viac ako 40 000 Shell staníc celosvetovo a viac ako 10 000 partnerských staníc.

Shell Fleet Hub

Náš online systém Vám poskytuje nastavenie reportov, upozornení a taktiež využívanie elektronickej fakturácie, čo Vám zjednoduší prístup k Vašim transakciám, kedykoľvek potrebujete.

Najčastejšie otázky

   

Vyplnením údajov vo formulári udeľuje vyššie uvedený zákazník spoločnosti SHELL Slovakia, s.r.o., so sídlom Einsteinova 23, 851 11 Bratislava, IČO: 31 361 081 (ďalej len „spoločnosť Shell“), súhlas so zasielaním marketingových informácií emailom, formou SMS alebo telefonicky, na vyššie uvedenú emailovú adresu a/alebo telefónne číslo. Tento súhlas sa udeľuje na dobu neurčitú, avšak možno ho kedykoľvek odvolať, a to zaslaním e-mailu na karty-otazky-sk@shell.com.