Man repairing the tyre

opravy nákladných vozidiel

Celoeurópska sieť servisov

Vďaka správnej pomoci nemusí porucha znamenať katastrofu. Od poškodenia menšieho rozsahu ako je rozbité spätné zrkadlo či defekt až po vážnejšie problémy s motorom či poškodenou nádržou – vždy budete mať poruke jednoduché riešenie ako nájsť, rezervovať a zaplatiť opravu nech už sa nachádzate kdekoľvek. Vďaka našej sieti partnerov Vás nasmerujeme do najlepšej a overenej opravovne, kde jednoducho zaplatíte palivovou kartou Shell.

 

 • Expresný prístup k spoľahlivej celoeurópskej sieti servisov a opravovní nákladných vozidiel
 • Spoľahnite sa na služby siete s vyše 300 servismi po celej Európe
 • Bezproblémová platba na faktúru cez palivovú kartu Shell
 • Vodiči sa nemusia trápiť administratívou ani čeliť jazykovej bariére

Ako to funguje?

 • Vyhľadanie servisu

  Vyhľadanie servisu

  Ak sa vodičovi na ceste pokazí vozidlo, upovedomí o tom svojho manažéra, ktorý na našej stránke alebo cez našu aplikáciu v telefóne vyhľadá vhodný servis alebo opravovňu spomedzi našich partnerov.

 • Rezervácia opravy

  Rezervácia opravy

  Manažér vozového parku následne na našej stránke alebo cez aplikáciu v telefóne službu zarezervuje, prípadne do servisu môže zavolať aj samotný vodič. Keď sa vodič dostaví do servisu alebo keď sa servisné vozidlo nášho partnera dostane k vodičovi, stanoví sa cenový odhad za opravu*.

 • Platba

  Platba

  Po vykovaní opravy sa cena automaticky priráta do Vašej faktúry za používanie palivovej karty, prípadne môže vodič zaplatiť aj priamo na mieste palivovou kartou Shell. Transakcia bude následne spracovaná a priradená k Vašej faktúre.

* V prípade, že odhad ceny za opravu prevyšuje limit na karte vodiča, výdavok je potrebné vopred schváliť na základe dohody medzi partnerským servisom a zástupcom spoločnosti Shell, ktorý má na starosti palivové karty.

Bližšie informácie o fungovaní našej služby opráv nájdete na stránke yourtravis.com alebo Vám ich rád poskytne Váš zástupca spoločnosti Shell.

Sme tu pre Vás

Objavte ešte viac doplnkových služieb od spoločnosti Shell

Naše cestné služby

Niektorí ľudia vidia na ceste pred sebou veľa komplikácií. My vidíme jednoduchosť. Dostať sa z bodu A do bodu B nie je vždy také ľahké. A preto usilovne spolupracujeme so svojimi partnermi, aby ste mohli používať svoju palivovú kartu Shell na najrôznejšie účely – na úhradu mýtneho, trajektov a železničnej dopravy.

DPH a spotrebná daň

Už žiadne nekonečné papierovanie. Jednoduchý a optimalizovaný spôsob ľahkého a rýchleho uplatnenia nároku na vrátenie dane.