Let your drivers rest safe

Bezpečnosť pre Vašich šoférov

 •  Vyberte si parkovanie z viac ako 70+ bezpečných miest 
 •  Nájdite si parkovanie v niekoľkých krajinách po celej Európe vrátane Holandska, Belgicka, Nemecka, Francúzska, Španielska, Talianska, Dánska či Poľska
 •  Vďaka jednoducho aplikácii si rezervujte parkovacie miesto vopred alebo počas cesty 
 •  Pred rezerváciou si overte, aké zariadenia sú k dispozícii a akú majú otváraciu dobu
 •  Využite výhody prepojenia s vašou kartou Shell

Výhody

 • Feel secure

  Bezpečnosť

  Vyhnite sa nebezpečnému parkovaniu na ulici, v jazdných pruhoch alebo na nestrážených parkoviskách. Týmto spôsobom môžete znížiť riziko nehôd a krádeží a váš vodič, ako aj váš náklad budú v bezpečí.

 • Save time

  Šetrite čas

  Už žiadne dlhé hľadanie. Vďaka celoeurópskej sieti Shell a partnerov nájdete len niekoľkými kliknutiami to správne miesto pre vaše nákladné vozidlo a dokonca si môžete parkovacie miesta pre pravidelné trasy vopred rezervovať.

 • Maximum control

  Plná kontrola

  Nájdite si parkovacie miesta, ľahko zarezervujte a pohodlne vyúčtujte pomocou karty Shell. Všetky transakcie za parkovanie spolu s pohonnými hmotami a službami nájdete vo svojom obvyklom vyúčtovaní od spoločnosti Shell.

 • Enjoy convenience

  Užite si pohodlie

  Rezervujte si svoje parkovacie miesto online alebo priamo na mieste. Na všetky parkovacie miesta v sieti pre parkovanie nákladných vozidiel môžete jednoducho vojsť a zase z nich vyjsť bez toho, aby ste potrebovali ďalší parkovací lístok.

Objavte ešte viac doplnkových služieb od spoločnosti Shell

Naše cestné služby

Niektorí ľudia vidia na ceste pred sebou veľa komplikácií. My vidíme jednoduchosť. Dostať sa z bodu A do bodu B nie je vždy také ľahké. A preto usilovne spolupracujeme so svojimi partnermi, aby ste mohli používať svoju palivovú kartu Shell na najrôznejšie účely – na úhradu mýtneho, trajektov a železničnej dopravy.

DPH a spotrebná daň

Už žiadne nekonečné papierovanie. Jednoduchý a optimalizovaný spôsob ľahkého a rýchleho uplatnenia nároku na vrátenie dane.

Objavte ešte viac doplnkových služieb od spoločnosti Shell

Vyhľadávač čerpacích staníc

Ponúkame jednu z najväčších sieti na svete, ktorá poskytuje viac ako 40 000 Shell staníc celosvetovo a viac ako 10 000 partnerských staníc.

Shell Fleet Hub

Náš online systém Vám poskytuje nastavenie reportov, upozornení a taktiež využívanie elektronickej fakturácie, čo Vám zjednoduší prístup k Vašim transakciám, kedykoľvek potrebujete.