Platba mýta bez starostí

Jeden partner pre všetky služby na cestách

Podnikanie v medzinárodnej doprave nikdy nebolo tak administratívne náročné ako dnes. Na trhu existujú desiatky národných mýtnych systémov a stovky mýtnych spoločností. Európske riešenie mýta od spoločnosti Shell je navrhnuté tak, aby Vám a Vašim vodičom uľahčilo život.

Jednotka EETS od spoločnosti Shell

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na vyznačené oblasti
Modro žlutá mapa evropy
Detail 1

Prehľad dostupných krajín na mýtnych jednotkách:

Štát: Rakúsko, Belgicko, Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Portugalsko, Španielsko, Poľsko, Švajčiarsko, Maďarsko, Dánsko, Švédsko, Nórsko a Bulharsko.

Jednotka EETS od spoločnosti Shell Vám teraz umožňuje prechádzať týmito štátmi s jedným zariadením. Aktuálne pracujeme na univerzálnom riešení, ktoré by pokrylo cestovanie vo všetkých európskych krajinách. Hneď ako sa pripoja ďalšie štáty, budú automaticky pridané do našej siete.

Detail 2

Pripravujeme v roku 2023

Štát: Slovensko, Česká republika, Slovinsko

Očakáva sa, že tieto štáty sa k sieti EETS spoločnosti Shell čoskoro pripoja – medzitým môžete platiť pomocou palubných jednotiek miestnych prevádzkovateľov mýtneho systému alebo palivovou kartou Shell.

Detail 3

Lokálne riešenie

Tieto štáty nateraz neponúkajú riešenie EETS, ale mýto možno u miestnych prevádzkovateľov platiť palivovou kartou Shell.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na vyznačené oblasti

Platba mýta podľa vašich potrieb

EETS
Prehľadné a jednoduché riešenie

Prehľadné a jednoduché riešenie

Mýtne transakcie za jednotlivé štáty sú prehľadne a zrozumiteľne zasielané na jednej faktúre. Samozrejmosťou je aj možnosť čerpať zľavy u vybraných prevádzkovateľov mýta.


rozwiaazanie dla firmy transportowej

Získajte kontrolu nad platbou mýta

Bez ohľadu na veľkosť alebo štruktúru Vášho vozového parku Vám naši odborníci pomôžu nájsť vhodné riešenie elektronickej platby mýta podľa Vašej aktuálnej situácie.


wspolpraca z shell

Všetky Vaše požiadavky v súvislosti s mýtom zastreší jedno jednoduché riešenie

S 30-ročnými skúsenosťami sme lídrom v oblasti mýta. Vďaka nášmu riešeniu s palivovou kartou Shell môžete na jednom mieste spravovať všetky svoje cestovné výdavky od mýta až po palivo. Spolupráca so spoločnosťou Shell ako Vaším jediným poskytovateľom zjednodušuje život na cestách a uľahčuje administratívu.


  

Výhody nášho riešenia

 • location

  Najširšie pokrytie

  plaťte bezproblémovo cestné poplatky a poplatky za prejazd tunelmi vo viac ako 25 štátoch – v mnohých z nich s využitím palubnej jednotky.

 • coins

  Prispôsobené pre Vás

  náš tím s Vami bude spolupracovať na riešení platby mýta, ktoré bude najlepšie vyhovovať Vášmu podnikaniu.

 • Dopasowanie do Twoich potrzeb

  Prepojenie s palivovou kartou Shell

  spravujte všetky údaje vozového parku u jediného dodávateľa prostredníctvom palivovej karty Shell, vrátane palivových a nepalivových výdavkov ako napríklad parkovanie alebo vrátenie DPH.

 • Łatwa instalacja

  Úspora času

  mýtne transakcie za jednotlivé štáty sú prehľadne a zrozumiteľne zasielané na jednej faktúre.

 • contact

  Úspora peňazí

  možnosť čerpať zľavy u vybraných prevádzkovateľov mýta.

 • clock

  Jednoduchá inštalácia

  inštalácia palubných jednotiek je rýchla a jednoduchá a registráciu za Vás urobí náš tím z mýtneho oddelenia.

 • setting

  Automatická aktualizácia

  keď sa do EETS zapoja nové štáty, okamžite budú pomocou automatických aktualizácií pridané do nášho pokrytia.

 • Bądź na bieżąco

  Zostaňte v obraze

  medzi ďalšie nástroje patrí zasielanie aktuálnych správ týkajúcich sa mýta a kalkulačka mýta.

Čo je EETS?

EETS

Čo je EETS?

Európska služba elektronického mýta (EETS) je iniciatíva EÚ, ktorej cieľom je zjednodušiť platbu mýta pre dopravcov. Riešením bude jedna palubná jednotka akceptovaná pre platbu mýta vo všetkých štátoch EÚ. Spoločnosť Shell sa dlhodobo usiluje o to, aby sa tento cieľ uskutočnil čo najskôr. Ak sa chcete dozvedieť viac a zobraziť najčastejšie otázky, kliknite na nasledovný odkaz.

Jednotka EETS od spoločnosti Shell

EETS

Jednotka EETS od spoločnosti Shell

Ľahko sa inštaluje, používa a ponúka jednu platformu pre všetko od platenia mýta až po fakturáciu a správu dát. V súčasnosti je k dispozícii v 12 štátoch. Poďme spoločne hľadať najlepšie riešenie pre naplnenie Vašich potrieb v oblasti európskej platby mýta.

Váš sprievodca po EETS

Váš sprievodca po EETS

V Európe je spoplatnených vyše 100 ciest v 30 krajinách, preto môže byť pre správcov vozového parku a vodičov nesmierne náročné vyznať sa v spleti národných a cezhraničných mýtnych systémov. Stiahnite si bezplatného sprievodcu EETS a zistite ako Vám spolupráca so spoločnosťou Shell v oblasti platby mýta zjednoduší život na cestách a uľahčí administratívu.

Stiahnite si bezplatného sprievodcu EETS

ĎALŠIE TÉMY

Čo je EETS?

Je EETS palubná jednotka? Nie.
Je EETS spoločnosť? Nie.
Existuje mýtna jednotka použiteľná pre všetky štáty? Zatiaľ nie.

Často kladené otázky

Poznať všetky predpisy týkajúce sa výberu mýta v každej situácii môže byť časovo náročné, ale s našimi službami sa Vaši vodiči budú môcť sústrediť len na cestu. Naše riešenie znižuje potrebu papierovania a celkovej administratívy a zbaví Vás obáv z pokút.