Elektromobilita s kartou Shell

ELEKTROMOBILITA S KARTOU SHELL

S novou hybridnou kartou Shell môžete tankovať palivá, ale aj nabíjať elektromobily. Elektromobilita vozového parku so spoločnosťou Shell je jedným z prístupov k zníženiu uhlíkovej stopy, poskytuje jednoduchšiu administratívu a prístup k rozsiahlej sieti nabíjacích staníc.

Elektromobilita s kartou Shell je ideálnym riešením pre:

 • Spoločnosti s vozovým parkom plug-in hybridných vozidiel

 • Spoločnosti s vozovým parkom elektrických vozidiel

 • Spoločnosti s vozovým parkom tradičných, elektrických a plug-in hybridných vozidiel.

Výhody ponuky Shell

 • location icon

  Rozsiahla akceptačná sieť nabíjacích staníc

  Prístup k takmer 580 nabíjacím bodom v partnerskej sieti na Slovensku a k viac ako 300 000 nabíjacím bodom v Európe vrátane superrýchlych nabíjačiek s výkonom do 350 kW.

 • Chart icon

  Jedna karta, jeden poskytovateľ

  S kartou Shell zaplatíte nielen za tankovanie paliva alebo nabíjanie elektromobilu, ale aj za služby, ako je umývanie vozidiel, mýto alebo iný tovar či služby súvisiace s prevádzkou motorových vozidiel, ktoré sú dostupné na staniciach Shell.

 • Card icon

  Jednoduchá aplikácia Shell Recharge

  Aplikácia Shell Recharge vám umožňuje nájsť najbližšiu nabíjaciu stanicu, skontrolovať cenu a tiež poskytuje možnosť spustenia a zastavenia nabíjania.

 • lock icon

  Jednoduchá administratíva

  Všetky transakcie vykonané počas fakturačného cyklu sú vyúčtované spolu s poplatkami za zvolené služby naraz, čo šetrí náklady na administratívu. Elektronické faktúry je možné stiahnuť na jednom mieste.

 • Charger icon

  Kontrola a správa kariet online

  Plná kontrola nad vašimi kartami vďaka Shell Fleet Hub, kde si môžete prezerať všetky transakcie a sťahovať elektronické faktúry.

 • list icon

  Jednoduché použitie

  Za každé nabíjanie vášho elektromobilu môžete platiť hybridnou kartou Shell vo verejnej sieti nabíjacích staníc Shell Recharge a v sieti vybraných partnerov. Nezáleží na tom, aký model vozidla máte.

Akceptačná sieť hybridnej karty Shell

Karta Shell je akceptovaná na viac ako 300 000 nabíjacích bodoch po celej Európe vrátane takmer 580 bodov na Slovensku. S hybridnou kartou Shell môžete nabíjať elektromobily v partnerských sieťach.

Zobraziť mapu nabíjacích bodov

Ako vyzerá nabíjanie elektromobilu?

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na vyznačené oblasti
Nabíjanie elektomobilu
Detail 1

Bezpečné a pohodlné nabíjanie

Moderné a rýchle nabíjačky sú presne tam, kde ich potrebujete. Široké pokrytie verejnej nabíjacej siete uľahčuje jazdu elektrickým vozidlom a zaisťuje pohodlie.

Detail 2

Stiahnite si aplikáciu Shell Recharge do telefónu

Nájdite najbližšiu nabíjaciu stanicu a skontrolujte jej obsadenosť v reálnom čase. Pomocou aplikácie môžete tiež spustiť a ukončiť proces nabíjania a následne aj zaplatiť za nabíjanie elektromobilu. K dispozícii pre mobilné zariadenia s Androidom aj iOS.

Detail 3

Plaťte kartou Shell

Všetky transakcie súvisiace s nabíjaním, ako aj tankovaním paliva, budú viditeľné na jednej faktúre, ktorú dostanete od spoločnosti Shell, čo vám ušetrí čas na administratívu.

Detail 4

Smer udržateľnosť

Znížte uhlíkovú stopu svojho vozového parku pomocou riešení ponúkaných spoločnosťou Shell. Prevádzkovanie udržateľnejšieho podnikania môže mať pozitívny vplyv na publicitu, čo ovplyvňuje zvýšenie konkurencieschopnosti.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na vyznačené oblasti

Aplikácia Shell Recharge

Aplikácia Shell Recharge

Naša aplikácia poskytuje vodičom elektromobilov prístup k potrebným informáciám o nabíjaní, nech sú kdekoľvek. Informácie sú dostupné 24/7.

S aplikáciou Shell Recharge:

 • skontrolujete dostupnosť, rýchlosť a tarify nabíjacieho stojanu podľa vášho výberu,
 • zistite odhadovaný čas a náklady na nabíjanie,
 • začnete a ukončíte nabíjanie,
 • dostanete upozornenie, keď bude k dispozícii nabíjací stojan podľa vášho výberu.