mobile lying on table with a laptop

Tankujte teraz, plaťte neskôr

Objednajte si palivovú kartu pre Vašu spoločnosť s exkluzívnymi zľavami a potešte sa svojmu zákazníckemu účtu ešte v ten istý deň.

Stiahnuť cez Google Play

Stiahnuť cez App Store

Výhody

Už sa viac nemusíte trápiť papierovaním a odkladať účtenky. Shell Fleet App je navrhnutá tak, aby uľahčila podnikanie a správu vozového parku do 6tich vozidiel.

 • Držte krok s Vašimi výdavkami

  Držte krok s Vašimi výdavkami

  Už viac nečakajte na dôležité informácie, kde a koľko ste minuli peňazí. Shell Fleet App ponúka vodičom detailný prehľad transakcií, aby mohli vidieť, koľko presne minuli. Naviac získate zľavu 0,050 EUR na Shell V-power palivá a 0,020 EUR na palivá Shell Fuel Save.

 • Koniec papierovaniu

  Koniec papierovaniu

  Shell Fleet App poskytuje elektronickú fakturáciu v súlade so zákonom o DPH, ktorá Vám uľahčí život a pomôže pri účtovníctve a vrátení DPH.

 • Nikdy nie sme príliš ďaleko

  Nikdy nie sme príliš ďaleko

  Vy a Vaši vodiči máte možnosť využiť palivovú kartu prostredníctvom Shell Fleet App v rámci celej siete čerpacích staníc Shell na Slovensku. Spolu s našim vyhľadávačom čerpacích staníc v okolí je veľmi jednoduché nájsť najbližšie čerpacie stanice k Vašej aktuálnej polohe.

 • Flexibilné nastavenie palivových kariet

  Flexibilné nastavenie palivových kariet

  Máte záujem o rôzne finančné limity na palivových kartách pre jednotlivých vodičov? Žiadny problém. Máte k dispozícii rôzne finančné limity na palivových kartách pre Vašich vodičov a taktiež máte možnosť ich kedykoľvek zmeniť.

Pre koho je určená Shell Fleet App?

Pre koho je určená Shell Fleet App?

Inteligentná, jednoduchá a bezproblémová. Aplikácia Shell Fleet App uľahčí Vaše podnikanie. Ste spoločnosť, ktorá má vozový park do 6 vozidiel? Je Vaša spoločnosť registrovaná na trhu aspoň 1 rok?

Sú Vaše odpovede, ÁNO? Už viac nečakajte. Stiahnite si aplikáciu Shell Fleet App pomocou odkazu nižšie.

Ak Vaša spoločnosť vlastní viac ako 6 vozidiel alebo ste dopravcom, prosím pozrite si našu ponuku Shell palivová karta.

Podmienky

Podmienky

Zákaznícky účet v Shell Fleet App nemá žiadne podmienky alebo skryté poplatky za využívanie palivovej karty na čerpacích staniciach.

Čo môžete získať?

Mesačný limit do 2 500 EUR

Zľavu 0,050 EUR na Shell V-power palivá a 0,020 EUR na palivá Shell Fuel Save

Elektronická fakturácia v súlade s DPH

Otázky a Odpovede