shell fleet app

Palivová karta Shell pre malé firmy

Vďaka aplikácii Shell Fleet App je správa vozového parku efektívna, intuitívna a rentabilná, čo umožňuje spoločnostiam s vozovým parkom do 10 vozidiel venovať čas rozhodnutiam, na ktorých záleží.

Stiahnite si aplikáciu ešte dnes a získajte mesačný kreditný limit 2 500 eur až pre 10 vozidiel.

Stiahnuť cez App Store

Stiahnuť cez Google Play

Shell Fleet App

Ste podnikateľom alebo inou právnickou osobou a prevádzkujete vozový park do 10 vozidiel? Je vaša spoločnosť registrovaná na trhu najmenej 1 rok?

Ak ste na obidve otázky odpovedali ÁNO, potom je Shell Fleet App určená práve pre vás. Jednoducho si v priebehu chvíľky vytvoríte zákaznícky účet a ešte v ten istý deň si môžete objednať palivové karty Shell, ktoré je možné využiť v našej širokej sieti čerpacích staníc Shell na Slovensku.

Výhody

Už sa viac nemusíte trápiť papierovaním. Shell Fleet App je navrhnutá tak, aby uľahčila podnikanie a správu vozového parku do 10 vozidiel.

 • Držte krok s Vašimi výdavkami

  Prehľad výdavkov pod kontrolou:

  Shell Fleet App ponúka detailný prehľad transakcií, aby ste mohli vidieť, koľko presne ste minuli. Navyše získate zľavu 6 centov s DPH na Shell V-Power palivá a zľavu 2,4 centa s DPH na palivá Shell FuelSave.

 • Koniec papierovaniu

  Koniec papierovaniu:

  Shell Fleet App poskytuje elektronickú fakturáciu v súlade so zákonom o DPH, ktorá vám uľahčí život a pomôže pri účtovníctve a vrátení DPH.

 • Nikdy nie sme príliš ďaleko

  Všetko na jednom mieste:

  Spravujte náklady na palivo pre celý vozový park v jednej aplikácii. Získajte kredit na palivo a zlepšite cash flow.

 • Flexibilné nastavenie palivových kariet

  Flexibilné nastavenie palivových kariet

  Máte k dispozícii možnosť nastaviť rôzne finančné limity na palivových kartách pre vašich vodičov a taktiež máte možnosť ich kedykoľvek zmeniť.

Stiahnite si Shell Fleet App

TANKUJTE TERAZ, PLAŤTE NESKÔR

V priebehu chvíľky sa zaregistrujte a ešte v ten istý deň si objednajte palivové karty Shell pre vašu spoločnosť s exkluzívnymi zľavami. Začnite už dnes a stiahnite si aplikáciu teraz.

Stiahnuť cez App Store

Stiahnuť cez Google Play

Pre koho je určená Shell Fleet App?

Pre koho je určená Shell Fleet App?

Ste spoločnosť, ktorá má vozový park do 10 vozidiel? Je vaša spoločnosť registrovaná na trhu aspoň 1 rok? Sú vaše odpovede ÁNO? Viac už nečakajte. Stiahnite si aplikáciu Shell Fleet App pomocou odkazu vyššie. Ak má vaša spoločnosť viac ako 10 vozidiel alebo ste dopravca, prosím, pozrite si našu ponuku Shell palivová karta.

Podmienky

Podmienky

Zákaznícky účet v Shell Fleet App si vytvoríte bez skrytých poplatkov za využívanie palivovej karty na čerpacích staniciach.

Čo môžete získať?

 • Mesačný limit do 2 500 eur
 • Zľavu 6 centov s DPH na palivá Shell V-power a zľavu 2,4 centa s DPH na palivá Shell FuelSave
 • Zľavu 10 % na umývacie programy
 • Elektronickú fakturáciu v súlade s DPH

Každý zákaznícky účet môže mať maximálne 10 palivových kariet Shell Fleet App.

Vyriešte viac pomocou mobilného telefónu

Aplikácia Shell Fleet App má niekoľko praktických funkcií, ktoré vám ušetria čas a poskytnú vám väčšiu kontrolu nad nákladmi na palivo.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na vyznačené oblasti
manage your phone
Detail 1

Flexibilné nastavenie kariet

Vďaka aplikácii môžete mať pod kontrolou všetky karty.

Priamo v aplikácii môžete zablokovať a odblokovať karty, pokiaľ došlo k ich strate alebo odcudzeniu. Ak zabudnete PIN kód, požiadajte o jeho opätovné zaslanie.

Detail 2

Nastavenie limitov výdavkov

Chcete mať rôzne limity výdavkov pre rôznych vodičov?

Žiadny problém. Vodičom môžete nastaviť rôzne čerpanie limitov a kedykoľvek ich zmeniť.

Detail 3

Zľava na palivo

Kúpte si palivo na čerpacích staniciach Shell na Slovensku a získajte zľavu 6 centov s DPH na palivá Shell V-Power a zľavu 2 centy s DPH na palivá Shell FuelSave.

Detail 4

Nakupujte viac ako len palivo

S kartou Shell Fleet App si môžete kúpiť všetky druhy palív a umývacích programov.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na vyznačené oblasti

TIPY

Aplikácia Shell Fleet App vám pomôže znížiť náklady a umožní jednoduchú správu vozového parku od digitálnej fakturácie až po flexibilné nastavenie kariet. Stiahnite si aplikáciu teraz.

Station Locator

Vyhľadávač čerpacích staníc

Najbližšia stanica Shell na dosah ruky

Vďaka nášmu vyhľadávaču staníc môžete nájsť v našej rozsiahlej sieti čerpacích staníc po celom Slovensku práve tú, ktorá je k vám najbližšie.

Track spending

Sledovanie výdavkov

Majte prehľad o svojich výdavkoch kedykoľvek a kdekoľvek

V aplikácii Shell Fleet App máte k dispozícii všetky transakcie vodičov, takže môžete vidieť, kedy a kde tankovali.

flexible card control

Flexibilné nastavenie kariet

Úplná kontrola nad výdavkami vašich vodičov

Máte možnosť zvoliť si, do akej miery vaši vodiči používajú karty. Pre každého vodiča môžete nastaviť rôzne čerpanie limitov a môžete ich kedykoľvek zmeniť. Bola vaša karta stratená alebo ukradnutá? Všimli ste si nejakú zvláštnu transakciu? Kartu v aplikácii môžete okamžite zablokovať a po nájdení karty ju znova odblokovať. Ak zabudnete PIN kód, požiadajte o jeho opätovné zaslanie.

Digital Invoices

Digitálne faktúry

Jednoduchá fakturácia

Nestrácajte čas triedením účteniek. Naše elektronické faktúry vám v súlade so zákonom o DPH uľahčia podnikanie a pomôžu pri účtovníctve.

Automated payments

Automatizované platby

Platby, ktoré sa spracujú automaticky

Nemusíte myslieť na splatnosť faktúr. Stačí zadať informácie o kreditnej alebo debetnej karte do aplikácie a všetky vaše výdavky na palivo za predchádzajúci mesiac budú automaticky stiahnuté v 1. deň nasledujúceho mesiaca.

onsite aminities

Na čerpacej stanici

Káva, občerstvenie a mnoho ďalších výhod

Vaši vodiči potrebujú načerpať energiu rovnako ako vaše vozidlá potrebujú načerpať palivo. Na našich čerpacích staniciach môžu využiť lákavú ponuku občerstvenia, bezplatné Wifi pripojenie, ponuku Shell Café a mnoho ďalších výhod, ktoré objavia pri pravidelnom tankovaní.

Stiahnite si Shell Fleet App

TANKUJTE TERAZ, PLAŤTE NESKÔR

V priebehu chvíľky sa zaregistrujte a ešte v ten istý deň si objednajte palivové karty Shell pre vašu spoločnosť s exkluzívnymi zľavami. Začnite už dnes a stiahnite si aplikáciu teraz.

Stiahnuť cez App store

Stiahnuť cez Google Play

Otázky a Odpovede