mobile lying on table with a laptop

Tankujte teraz, plaťte neskôr

Objednajte si palivovú kartu pre Vašu spoločnosť s exkluzívnymi zľavami a potešte sa svojmu zákazníckemu účtu ešte v ten istý deň.

Stiahnuť cez Google Play

Stiahnuť cez App Store

Výhody

Už sa viac nemusíte trápiť papierovaním a odkladať účtenky. Shell Fleet App je navrhnutá tak, aby uľahčila podnikanie a správu vozového parku do 10 vozidiel.

 • Držte krok s Vašimi výdavkami

  Držte krok s Vašimi výdavkami

  Už viac nečakajte na dôležité informácie, kde a koľko ste minuli peňazí. Shell Fleet App ponúka vodičom detailný prehľad transakcií, aby mohli vidieť, koľko presne minuli. Naviac získate zľavu 0,05 € bez DPH na Shell V-power palivá a 0,02 € bez DPH na palivá Shell FuelSave.

 • Koniec papierovaniu

  Koniec papierovaniu

  Shell Fleet App poskytuje elektronickú fakturáciu v súlade so zákonom o DPH, ktorá Vám uľahčí život a pomôže pri účtovníctve a vrátení DPH.

 • Nikdy nie sme príliš ďaleko

  Nikdy nie sme príliš ďaleko

  Vy a Vaši vodiči máte možnosť využiť palivovú kartu prostredníctvom Shell Fleet App v rámci celej siete čerpacích staníc Shell na Slovensku. Spolu s našim vyhľadávačom čerpacích staníc v okolí je veľmi jednoduché nájsť najbližšie čerpacie stanice k Vašej aktuálnej polohe.

 • Flexibilné nastavenie palivových kariet

  Flexibilné nastavenie palivových kariet

  Máte záujem o rôzne finančné limity na palivových kartách pre jednotlivých vodičov? Žiadny problém. Máte k dispozícii rôzne finančné limity na palivových kartách pre Vašich vodičov a taktiež máte možnosť ich kedykoľvek zmeniť.

Pre koho je určená Shell Fleet App?

Pre koho je určená Shell Fleet App?

Inteligentná, jednoduchá a bezproblémová. Aplikácia Shell Fleet App uľahčí Vaše podnikanie. Ste spoločnosť, ktorá má vozový park do 10 vozidiel? Je Vaša spoločnosť registrovaná na trhu aspoň 1 rok?

Sú Vaše odpovede, ÁNO? Už viac nečakajte. Stiahnite si aplikáciu Shell Fleet App pomocou odkazu nižšie.

Ak Vaša spoločnosť vlastní viac ako 10 vozidiel, jazdí do zahraničia alebo ste dopravcom, prosím pozrite si našu ponuku Shell palivová karta.

Podmienky

Podmienky

Zákaznícky účet v Shell Fleet App nemá žiadne podmienky alebo skryté poplatky za využívanie palivovej karty na čerpacích staniciach.

Čo môžete získať?

Mesačný limit do 2 500 EUR

Zľavu 0,05 € bez DPH na Shell V-power palivá a 0,02 € bez DPH na palivá Shell FuelSave

Elektronická fakturácia v súlade s DPH

Otázky a Odpovede