Na Vašom názore nám skutočne záleží. Pomôžte nám vylepšiť naše čerpacie stanice a odpovedzte na 5 jednoduchých otázok. Od 9. júla môžete za vyplnenie krátkeho dotazníka získať až 100 ClubSmart bodov. Tieto bonusové body môžete využiť na naše skvelé odmeny.

Každý mesiac môže byť pripísaných na Vašu ClubSmart kartu za vyplnenie spätnej väzby maximálne 100 ClubSmart bodov, ale Vy nám môžete samozrejme zanechávať spätnú väzbu po každej návšteve našich čerpacích staníc. ClubSmart body budú pripočítané na Vašu kartu najneskôr do 30. dňa kalendárneho mesiaca nasledujúceho po mesiaci, v ktorom ste dotazník riadne vyplnili a odoslali. ClubSmart body môžu byť pripísané len tým zákazníkom, ktorí sú v čase vyplnenia a odoslania dotazníka členmi programu Shell ClubSmart.

Nie ste členom ClubSmart? Nevadí. Vyzdvihnite si Shell ClubSmart kartu na čerpacej stanici a staňte sa členom nášho vernostného programu.

Každá spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá. Aj Váš názor môže prispieť k vylepšeniu čerpacích staníc! Preto neváhajte a vyplňte náš krátky dotazník už pri Vašej ďalšej návšteve čerpacej stanice Shell.

Akcia platí od 9. 7. 2018 do odvolania. Prečítajte si, prosím, úplné podmienky akcie zde.

Viac v časti motoristi

Vyhľadávač čerpacích staníc

Použite Vyhľadávač čerpacích staníc, nájdite najbližšiu čerpaciu stanicu Shell a naplánujte si Vašu cestu. 

Aplikácia Shell

Využívajte výhody členstva vo vernostnom programe Shell ClubSmart na cestách a získajte skvelé ponuky na bonusové body či prehľad o výške svojej zľavy za body. Vďaka novej aplikácii Shell budete mať všetky služby a ďalšie výhody stále pri sebe.