Autíčka na diaľkové ovládanie

BMW M MOTORSPORT NAZBIERAJTE CELÚ KOLEKCIU

Chcete si z našich staníc odviezť model BMW M Motorsport? Teraz môžete. Stačí natankovať aspoň 30 litrov vášho obľúbeného paliva Shell a BMW M Motorsport na diaľkové ovládanie cez Bluetooth môže byť vaše.

Zastavte sa na SHELL a odvezte si model BMW M Motorsport

  • Logo Shell V-Power na červenom pozadí

    Natankujte aspoň 30 litrov Shell V-Power a model BMW M Motorsport získate za 9,99 €

    Žiadne samolepky, žiadne čakanie. Natankujte aspoň 30 litrov paliva Shell V-Power a odvezte si jeden z modelov BMW M Motorsport za zvýhodnenú cenu 9,99 €.

  • Logo Shell FuelSave na žltom pozadí

    Natankujte aspoň 30 litrov Shell FuelSafe a model BMW M Motorsport získate za 14,99 €

    Jednoduchšie to už nejde. Prídete, natankujete aspoň 30 litrov Shell FuelSave a za doplatok 14,99 € si môžete vybrať akýkoľvek model z kolekcie BMW M Motorsport.

Kolekcia BMW M MOTORSPORT

Biely model BMW M5, model iba pre členov Shell ClubSmart

BMW M5

BMW M5 Safety Car vychádza z vysokovýkonného sedanu BMW M5 Competition a vďaka nemu sú svetovo preslávené pretekárske okruhy o niečo bezpečnejšie.

Biely model BMW M3

BMW M3

Ikona radu BMW M Motorsport. Od roku 1986 veľakrát prešlo cieľovou čiarou ako číslo 1.

Biely model BMW 3.0 CSL

BMW 3.0 CSL

Šesť európskych šampionátov a skvelý rekord na Nürburgringu – kdekoľvek sa tento model objavil, tam zažiaril.

Čierny model BMW Z4 GT3

BMW Z4 GT3

Veľmi úspešný model scény BMW Z4 GT3 jasne preukázal svoju schopnosť vyhrávať preteky.

Čierno-biely model BMW M4 GT3

BMW M4 GT3

Od začiatku sezóny 2022 sa tento model stretáva s prvotriednymi súpermi v najlepších pretekárskych sériách automobilových pretekov na svete.

Čierny mobil, na ktorého obrazovke je ukážkové ovládanie autíčka pomocou mobilu.

Diaľkové ovládanie máte vo vrecku

Váš telefón sa stane diaľkovým ovládačom pomocou jednoduchej aplikácie Shell Racing. Stačí model spárovať s telefónom a môžete pretekať.

Model BMW M Safety Car len pre členov Shell ClubSmart

Viete, že pre členov vernostného programu Shell ClubSmart máme vždy niečo navyše. Tentoraz môžete exkluzívne získať BMW M5 Safety Car. Nie ste členom Shell ClubSmart? Registrujte sa v aplikácii Shell zadarmo ešte dnes.

Chcem sa stať členom

NIEKTORÉ VECI SI ZA PENIAZE NEKÚPITE, ALE U NÁS NA SHELL ICH MÔŽETE VYHRAŤ

Čierne autíčko BMW M Safety Car

Získajte prémiový model BMW M Safety Car za prémiové umytie

Exkluzívny model BMW M Safety Car v čiernej farbe. Tento ojedinelý model čaká na 1 500 šťastlivcov. Stačí si kúpiť prémiový umývací program a zaradiť sa do žrebovania. Je to jednoduché. Veľa šťastia!

VIAC INFORMÁCIÍ O SÚŤAŽI NÁJDETE TU

Ruky držiace mobil

Všetky modely sú na diaľkové ovládanie cez Bluetooth

Stačí si len stiahnuť aplikáciu Shell Racing do svojho smartfónu, ktorý zároveň poslúži ako ovládač. S BMW M Motorsport sa stanete šampiónom okruhu! Odkaz na aplikáciu nájdete tiež na každom obale modelu, stačí namieriť na QR kód telefón so zapnutou aplikáciou fotoaparátu. Potom zapnúť batériu, spárovať zariadenie a môžete pretekať.

Pretekárske auto na výmene gúm

BMW M Motorsport oslavuje 50 rokov

Partnerstvo medzi Shell a BMW trvá už niekoľko dekád. Naši vedci spolu so špecialistami z BMW M Motorsport vyvíjajú najvýkonnejšie oleje a mazivá, ktoré následne testujú jazdci BMW v tých najťažších podmienkach priamo na pretekárskej trati. Nie je náhoda, že BMW M Motorsport tiež odporúča naše najvýkonnejšie palivá Shell V-Power.

Máme radosť, že vám na Shell môžeme ponúknuť kolekciu BMW M Motorsport práve tohto roku, keď legendárny rad M oslavuje 50. výročie.

AKCIA PLATÍ OD 29. 8. DO 20. 11. 2022

Akcia platí od 29. 8. do 20. 11. 2022 alebo do vypredania zásob. V rámci jednej transakcie je možné získať iba jeden model BMW M Motorsport. Modely autíčok možno diaľkovo ovládať pomocou aplikácie Shell Racing, ktorá je zdarma dostupná prostredníctvom Google Play alebo App Store. Pre získanie exkluzívneho modelu BMW M5 Safety Car (biela farba) je nutné naskenovať Shell ClubSmart kartu. Za úhradu doplatku za vybraný model nebudú členom programu Shell ClubSmart pripísané vernostné ClubSmart body. Slovná ochranná známka a logo Bluetooth® sú registrované ochranné známky vo vlastníctve Bluetooth SIG, Inc., a ich využitie zo strany BrandBase B.V. je na základe licencie. Ďalšie ochranné známky a obchodné názvy patria ich vlastníkom. Logo a slovná ochranná známka BMW sú ochranné známky BMW AG a sú použité na základe licencie.

MÔŽE VÁS ZAUJÍMAŤ

NAŠE PALIVÁ SHELL

Palivá Shell FuelSave

Zistite, ako naše palivá Shell FuelSave pomáhajú Vašej každodennej jazde.

Shell V-Power

Získajte viac informácií o palive Shell V-Power.

HTML5 Experiment: Show Content Block image on mobile