Ako získate model BMW M?

  • Shell V-power icon

    Min. 30 litrov Shell V-Power a 1,49 €

    Natankujte aspoň 30 litrov prémiového paliva Shell V-Power a za doplatok 1,49 € si vyberte jeden zo štyroch modelov BMW M na slanú vodu.

  • Shell Fuel save icon

    Min. 30 litrov Shell FuelSave a 2,99 €

    Natankujte aspoň 30 litrov paliva Shell FuelSave a za doplatok 2,99 € si vyberte jeden zo štyroch modelov BMW M na slanú vodu.

Maximum zábavy s ďalšími doplnkami

K modelom BMW M si môžete dokúpiť tiež 3,5 metra dlhú pretekársku dráhu zo 100 % organického materiálu. Je vyrobená z hmoty, ktorá sa zvýši pri lisovaní trstinovej šťavy a ktorá je tiež základom etanolu, najbežnejšieho biopaliva na svete. Získate ju za 2,99 € alebo výmenou za 790 Shell ClubSmart bodov. Dráhu si ozdobte priloženými samolepkami alebo pokreslite – a preteky sa môžu začať!

Keď vyčerpáte energiu z batérie so slanou vodou, nahraďte ju dobíjacou lítiovou batériou s USB káblom a efektom podsvietenia. Dobíjaciu batériu získate za 2,99 € alebo výmenou za 790 Shell ClubSmart bodov.

Osoľte si zábavu na dlhé cesty

Užite si zábavu s modelmi BMW M aj vo svojom mobile. V hre Shell Racing sa môžete každý deň zúčastniť na nových pretekoch, stavať svoje vlastné trate a zdieľať ich s celým svetom. Stiahnite si aplikáciu Shell Racing zadarmo a poriadne to osoľte!

Chcem si zadarmo stiahnuť aplikáciu Shell Racing

Logo BMW a slovná ochranná známka BMW sú ochranné známky spoločnosti BMW AG a sú použávané na základe licencie.

ZISTITE VIAC O SHELL V-POWER

Shell V-Power 95

Zistite viac o našom prémiovom benzínovom palive.

Shell V-Power Racing 100

Zistite viac o našom najvýkonnejšom palive.

Shell V-Power Diesel

Zistite viac o našom prémiovom dieselovom palive.