Placeholder

PRE KÁVU S VÝHROU sa vyplatí zastaviť

Hrajte s kávou Shell Café o viac než 260 000 skvelých cien.

ČO MÔŽETE VYHRAŤ:

Na tých najšťastnejších z vás čaká poukaz od spoločnosti Invia v hodnote až 4 000 €. Môžete si užiť dovolenku, o akej sa vám doposiaľ iba snívalo. More, slnko, exotika alebo hory. V hre sú tiež poukazy na štýlové produkty Apple od spoločnosti iStyle.

 • Invia

  Poukazy od spoločnosti Invia

  Tlačený poukaz s platnosťou 2 roky v hodnote 4000 € alebo 1200 €. Vyberať môžete zo širokej ponuky služieb Invia a užiť si zájazd doma aj v zahraničí. Cena všetkých zájazdov v Invii je rovnaká ako v CK vrátane akcií a zliav.

 • iStyle

  Apple poukazy od spoločnosti iSTYLE

  Tlačený poukaz s platnosťou 1 rok v hodnote 800 € alebo 550 €. Môžete ho využiť na nákup akéhokoľvek tovaru alebo služieb v obchodoch alebo e-shope spoločnosti iStyle.

 • Cup

  Shell Café káva veľkosť S

  Vychutnajte si našu kávu Shell Café, ktorá vás príjemne naladí a povzbudí na ďalšiu cestu. 100 % Arabica má sviežu chuť s plnými ovocnými a kvetinovými tónmi, ktoré vo vás zanechajú sladký karamelový nádych. Espresso zmes má elegantnú sladkú kyselinu s výraznými tónmi tmavej čokolády a svieže zakončenie.

 • Shell ClubSmart

  200 Shell ClubSmart bodov

  Vyhrali ste 200 Shell ClubSmart bodov? Predložte hraciu kartu pri pokladnici a body vám budú pripísané na účet. Ak ešte nie ste členom vernostného programu Shell ClubSmart, zaregistrujte sa ešte dnes, stačí si stiahnuť aplikáciu Shell tu.

 • Shell Café hot dog 120 g

  Shell Café Hot dog 120 g

  Na ďalšiu cestu sa môžete posilniť naším skvele hodnoteným párkom v mierne chrumkavom rožku.

 • Shell Café Croissant 60 g

  Shell Café Croissant 60 g

  Ku káve Shell Café si môžete vychutnať výborný, nadýchaný croissant s jahodovou alebo kakaovou náplňou.

 • Shell Café sójový suk 70 g

  Shell Café Sójový suk 70 g

  Náš Sójový suk vás prenesie vďaka obľúbenej chuti do detstva. Pripravili sme pre vás variant Klasik alebo Duo.

 

Počty výhier v súťaži prekonajú vaše očakávania
Poukaz od spoločnosti Invia v hodnote 4 000 € 5 výhier 
Poukaz od spoločnosti Invia v hodnote 1 200 € 10 výhier
Apple poukaz iStyle v hodnote 800 € 15 výhier
Apple poukaz iStyle v hodnote 550 € 20 výher
Shell Café káva veľkosť S 50 000 výhier
Shell Café Hot dog 120 g 40 000 výhier
200 Shell ClubSmart bodov 70 000 výhier
Shell Café Croissant 60 g (náplň jahoda alebo kakao) 30 000 výhier
Shell Café Sójový suk 70 g (Klasik alebo Duo) 70 000 výhier
Card

AKO SA ZAPOJIŤ DO HRY

Stačí sa zastaviť na kávu Shell Café alebo natankovať min. 30 l nášho najvýkonnejšieho paliva Shell V-Power. Získate tým unikátnu hraciu kartu a ihneď zistíte, či ste vyhrali.

AKO VYZDVIHNÚŤ VÝHRU

Odtrhli ste kartičku a zistili ste, že vyhrávate? Gratulujeme. Občerstvenie a kávu Shell Café si na čerpacích staniciach Shell môžete vyzdvihnúť ihneď. Výherné body Shell ClubSmart vám budú pripísané na účet. Ak vyhráte poukaz od spoločnosti Invia alebo iStyle, budete pri pokladnici vyzvaní na vyplnenie dotazníka s kontaktnými údajmi a poukaz vám bude zaslaný na doručovaciu adresu/poštou alebo kuriérom. Ak by ste potrebovali s čímkoľvek poradiť, obsluha čerpacej stanice vám rada pomôže.

 • ZĽAVY

  Za každých 100 bodov zľava 0,50 € na palivo alebo tovar v predajni.

 • KATALÓG ODMIEN

  Body môžete tiež vymeniť za atraktívne odmeny, ktoré sú pravidelne obmieňané.

 • AKCIE

  Členovia klubu získavajú pri našich akciách vždy výhodnejšie podmienky.

TAJOMSTVO KÁVY SHELL CAFÉ

Coffee

Kávu Shell Café berieme skutočne vážne

Od výberu tých najkvalitnejších kávových zŕn cez podmienky zberu až po profesionálnu prípravu kávy presne tak, ako ju máte radi vy. Preto sme pre vás v spolupráci s poprednými baristami vyladili dokonalé druhy kávy pre ešte väčší zážitok. 100 % Arabica vás osvieži plnými ovocnými a kvetinovými tónmi, Espresso zmes vás dostane výraznými tónmi tmavej čokolády.

VIAC O KÁVE

Rainforest

Certifikát Rainforest

Káva Shell Café sa navyše pýši certifikátom Rainforest. Tento certifikát môžu získať len udržateľné produkty, ktorých výrobný proces pomáha chrániť lesy, zlepšovať živobytie poľnohospodárov, presadzovať ich ľudské práva aj pomáhať lesnému hospodáreniu.

Reduce - Reuse - Recycle

Reduce, Reuse, Recycle

Riadime sa 3 stupňami recyklácie, pretože tie samotné nestačia. Snažíme sa redukovať množstvo vytvoreného materiálu, najmä jednorazového. Preto podporujeme opakované použitie obalov, napríklad termohrnčeky.

Naše tri kroky k udržateľnosti

Prvým krokom je začať redukovať množstvo vytvoreného odpadu (REDUCE). Preto si mnohí z vás vychutnávajú kávu Shell Café z termohrnčeka zakaždým, keď prídu k nám na stanicu. Ušetríme tak veľa jednorazových pohárov.

Druhým stupňom je opakované použitie obalov (REUSE). Až tretí stupeň je samotná recyklácia (RECYCLE), kvôli čomu triedime odpad. Môžete si byť istí, že obaly produktov Shell Café sú plne recyklovateľné, od papierových vrecúšok až po obaly na bagety.

Akcia trvá od 11. 4. do 5. 6. 2022