Predlžujeme šancu získať nové modely!

Veríme, že ste využili príležitosť získať niektorý z modelov autíčok Shell Motorsport a užili ste si množstvo zábavy. Tá však nekončí, možnosť získania týchto výnimočných modelov sme pre Vás predĺžili až do 11. 10. 2020. Stačí sa len zastaviť na čerpacích staniciach Shell, natankovať a rozšíriť svoju zbierku!

 

Zoznámte sa s modelmi z kolekcie Shell Motorsport

Na pretekársku dráhu prichádza NISSAN FORMULA E GEN 2 CAR a objavuje sa titulok AKÉ PRETEKY SI DÁME DNES? Sledujeme odhalenie jednotlivých áut.

Po zimnej krajine prechádza auto HYUNDAI i20 COUPE WRC.

Na pretekárskom okruhu znovu vidíme auto NISSAN FORMULA E GEN 2 CAR.

Na okruhu preteká aj TEAM PENSKE FORD MUSTANG GT v žltej farbe s logom Shell.

Vidíme BMW M4 MOTORSPORT na pretekárskom okruhu v prírode.

Ďalším modelom, ktorý sa nám predstavuje, je SHELL V-POWER RACING TEAM FORD MUSTANG GT.

Ukazujú sa nám modely HYUNDAI i20 COUPE WRC, TEAM PENSKE FORD MUSTANG GT, BMW M4 MOTORSPORT a SHELL V-POWER RACING TEAM FORD MUSTANG GT a objavuje sa titulok ŠTYRI MODELY NA NAŤAHOVACÍ POHON.

Ďalej vidíme auto NISSAN FORMULA E GEN 2 CAR a mobilný telefón, ktorý slúži ako diaľkové ovládanie. Objavuje sa text JEDNA ELEKTRICKÁ FORMULA NA DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE.

Na červenom pozadí sa ukazuje všetkých päť modelov z kolekcie Shell Motorsport. Objavujú sa titulky Nazbierajte ich všetky - KOLEKCIA MODELOV SHELL MOTORSPORT.

Ako získate modely?

Nazbierajte 5 samolepiek a vyberte si jeden z naťahovacích modelov s doplatkom 2,49 eura alebo formulu na diaľkové ovládanie, dostupnú len s kartou Shell ClubSmart, s doplatkom 9,99 eura.

Ako zbierate samolepky?

 • Rýchlejšie so Shell V-Power

  RÝCHLEJŠIE SO SHELL V-POWER

  Za každých 25 litrov prémiových palív Shell V-Power získate 2 samolepky. V rámci jednej transakcie môžete získať max. 8 samolepiek.

 • VYTRVALO SO SHELL FUELSAVE

  VYTRVALO SO SHELL FUELSAVE

  Za každých 25 litrov palív Shell FuelSave získate 1 samolepku. V rámci jednej transakcie môžete získať max. 4 samolepky.

 • ŠIKOVNE S VODAMI DO OSTREKOVAČOV SMART

  ŠIKOVNE S VODAMI DO OSTREKOVAČOV SMART

  Za nákup 2 vôd do ostrekovačov Smart získate 1 samolepku a navyše až 500 Shell ClubSmart bodov.

 • PRAKTICKY S PRÉMIOVÝM UMYTÍM

  PRAKTICKY S PRÉMIOVÝM UMYTÍM

  Za nákup umývacieho programu Perfektný lesk alebo Perfektné umytie získate 1 samolepku.

Na plný plyn do sveta zábavy s Shell ClubSmart

NISSAN FORMULA E GEN 2 CAR na diaľkové ovládanie exkluzívne s kartou Shell ClubSmart

NISSAN FORMULA E GEN 2 CAR na diaľkové ovládanie exkluzívne s kartou Shell ClubSmart 

Formulu na diaľkové ovládanie získate iba so Shell ClubSmart – vernostným programom, ktorý prináša svojim členom vždy niečo navyše. Tento jedinečný model získate po predložení členskej karty a 5 samolepiek + doplatok 9,99 eur. Bluetooth batériu vo formule jednoducho spárujete cez mobilnú aplikáciu so svojím telefónom, a ovládač tak budete mať stále poruke! 

HNEĎ ZÍSKAŤ KARTU SHELL CLUBSMART

STIAHNUŤ APLIKÁCIU SHELL RACING ZADARMO

Videonávod na rozbehnutie formuly

Vidíme detailné zábery na auto NISSAN FORMULA E GEN 2 CAR a objavuje sa titulok VIDEONÁVOD k formule na Bluetooth diaľkové ovládanie NISSAN FORMULA E GEN 2 CAR z modelov Shell Motošport.

Ruka vykladá obsah balenia na stôl. Ako prvé sa objavuje auto NISSAN FORMULA E GEN 2 CAR, po ňom Bluetooth diaľkovo ovládaná batéria, USB kábel a návod.

Ruka berie batériu a objavuje sa titulok: Batériu pred prvým použitím nabite pomocou priloženého USB kábla.

Objavuje sa titulok INŠTALÁCIA BATÉRIE.

Ruka zdvíha formulu, ukazuje ju na kameru spodnou časťou a odstraňuje plastový kryt.

Potom berie batériu a vkladá ju na miesto plastového krytu. Pomocou prepínača na batérii ju ruka zapína.

Strih. Na stole sa objavuje mobilný telefón spolu s formulou NISSAN FORMULA E GEN 2 CAR a vidíme titulok: Zadarmo si stiahnite a nainštalujte aplikáciu SHELL RACING.

                                                                                                       

Aplikácia sa zapína a ruka kliká na možnosť DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE.

Objavuje sa titulok: Kliknite na tlačidlo pripojiť.

Ruka berie ovládač a formula vyráža vpred.

Objavuje sa logo Shell.

Shell ClubSmart body pre tých najrýchlejších

Prebuďte v sebe pretekára, preverte svoje schopnosti a vyhrajte až 1 000 Shell ClubSmart bodov! Stiahnite si zadarmo aplikáciu Shell Racing, pridajte svoju Shell ClubSmart kartu a vyhrávajte body v pretekoch pre členov Shell Racing Klubu! Každý deň odmeňujeme 50 najrýchlejších jazdcov!

Zistiť viac

Nissan a logo Nissan sú registrované ochranné známky Nissan Motor Co. Ltd. a sú používané na základe licencie. Slovná ochranná známka a logo Bluetooth® sú registrované ochranné známky vlastnené Bluetooth SIG, Inc., a ich využitie zo strany BrandBase B.V. je na základe licencie. Ďalšie ochranné známky a obchodné názvy patria ich príslušným vlastníkom. Ochranné známky sú udelené na základe licencie spoločnosti Penske Racing South, Inc. Všetky ochranné známky sú používané so súhlasom ich príslušných vlastníkov. Oficiálny licencovaný produkt tímu Shell V-Power Racing. Ochranné známky a trade dress Ford Motor Company sú použité v súlade s licenciou udelenou Brandbase B.V. Logo a slovná ochranná známka BMW sú ochranné známky BMW AG a sú použité na základe licencie. Všetky práva k ochranným známkam Hyundai vlastní alebo používa na základe licencie Hyundai Motorsport GmbH. Všetky práva vyhradené.

Vernostný program Shell ClubSmart

S vernostným programom Shell ClubSmart môžete získať množstvo odmien, výhod alebo napríklad zľavy na nákup za body.

Aplikácia Shell

Aplikácia Shell

deli by Shell

Najesť sa v zhone v aute odvádza pozornosť od vedenia a dobre nerobí ani deťom. Shell prináša miesto, kde si vodiči môžu pokojne sadnúť a občerstviť sa.